Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz TonyX1 #1284 üzenetére

    Azt nem hiszem, hogy törvényszerű, hogy nem kapsz hozzá frissítést. Tavaly ilyenkor tettem fel rá New Flasherrel az android 10. Izgatott a sötét téma, most már egy kattintással tudok váltani a világos és sötét mód között, egyedül a Messengerbe nem lehet alapértelmezett témát beállítani. Akkoriban fellelhető videók alapján csináltam, ott többször láttam, hogy bizonyos "ta" kiterjesztésű fájlokat törölni kellett a flashelendő romból. Lehet, hogy ezért nem tudom automatikusan frissíteni.
    Egyébként minden remekül működik a készülékemen, Wi-Fi hívás, NFC fizetés, kamera stb. direkt ezeket hoztam fel, mert a XDA fórumon ezek miatt szoktak sírni.
    Ha valami gond lenne a jelenlegi ROM-ommal, akkor biztos frissíteném, de kb. két nap mire újra belaknám a megszokott állapotba. Ezért megértelek, hogy ezt te se szeretnéd. Nem érzem egyébként a biztonsági frissítés hiányát eddig, tudom fontos lenne, de eléggé tudatosan használom a mobilt. Az akkumlátor időmmel sincs gond 4-5 óra kijelző idő meg van másfél év után is.
    Majd az android 11-el megkapja a legfrissebb biztonsági frissítéseket. De nem fogom elkapkodni az biztos, nem sok újítás van benne ami engem igazán felvillanyozna.

    Egyébként megnézted a frissítési beállításokat, manuálisan se talál frissítést?
    Beállítások, támogatás, szoftvert frissítés, 3 pötty a jobb felső sarokban, beállítások, itt tudod engedélyezni az automatikus frissítést.

    Ha van elég bátorságod, akkor nézzél meg egy-két videót ill. olvas utána, nem nagy dolog, de van kockázata is ha rosszul csinálja az ember.
    Itt egy [videó] , 6 hónapja tették fel, de sokat lehet találni, ami ad útmutatót. :)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák