Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskaktusz

    addikt

    válasz Bici #4445 üzenetére

    Launcher kérdésben nem kapsz egyetemes okosságot. Én régen megvettem az ADW exet, azt használom a 2.x-es rendszereken, de csak egy régit, kimentettem egy apk.-t, mert a frissített nem jön be. Arra van egy rakás téma, én cask egyet használok, mert az is bejön eléggé.

    A másik topiclakó kolléga (CPT.Pirk mester) a zeam-re esküszik most, ha jól emlékszem. Ő GO-t használt, csak ugyebár elbaszták, mert erőforrás igényes lett.

    Rom telepítésnél néha összejönnek ilyen bakik, nem kell megijedni, nem fog összedőlni a világ. :) Plusz, ahogy említettük, nem lehet téglásítani szoftveres mókolással, mert a seus mindent helyrehoz szerencsére. Én már párszor beszoptam volna... :)) A legkellemetlenebb a kernelflash közbeni áramszünet volt.. :D

    De van seus, úgyhogy nincs gond.

    Kellemes ünnepeket mindenkinek, aki idelátogat!

    [ Szerkesztve ]

    "Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Bici #4445 üzenetére

    Egy - két tanács:

    A szinkronizálásnál tiltsd le a naptárat, mert egyébként gyakran elindul a háttérben és ha van maps is telepítve, akkor azt is hajlamos berángatni magával.

    CPU Govenornál a SmartassV2B-t javaslom. A "használat bootoláskor" opciót csak akkor kapcsold be, a ténylegesen stabil a telefon, mert ha instabil tuning mellett be van kapcsolva, akkor kifagyás után is az emelt órajelen próbál bootolni.

    Az említett Zeam Launcer tényleg jó és nagyon kevés erőforrást használ, de ahogy nézem témákat nem tud. Egyébként a telefon témáját javaslom visszaállítani a gyárira, mert a cyanogén téma elég sivár színvilág terén.

    Jah ezzel a rommal és kernellel egy jó aksi mellett több napot, akár egy hetet is elmegy a teló egy töltéssel.

    kiskaktusz: topiklakó? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák