Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz k850 #1184 üzenetére

    nem csak ezeket állítja és én kipróbálás után mondok véleményt...

    Egyébként más fórumokon is eléggé dicsérik, de aki nem akarja nem használja csak egy ajánlat volt
    ennyi.......

    Másik fórumról egy vélemény

    "Aztán letöltöttem a JuiceDefender nevű ingyenes alkalmazást és megvettem hozzá az UltimateJuice kiegészítést, ami minden funkcióját használhatóvá teszi (az AndAppstore-ban olyan alkalmazásokat is megtalálunk, ami a Marketen számunkra nem elérhető).

    És lássunk csodát, az app kiválóan működik, teszi a dolgát. Többféle funkciót lehet beállítani, a legfontosabb az, hogy nem engedélyezi folyamatosan a mobil adatkapcsolatot, hanem csak általunk beállított időközökben és adott ideig, nálam most ez még mindig a legsűrűbbre van téve, azaz 15 percenként 1 percre kapcsolja be.
    Ilyenkor a Desire elvégzi a szinkronizálást, letöltögeti a friss dolgokat, stb. Az meg már igazán nem oszt-nem szoroz, hogy negyedórával később jön meg egy levél...
    Az is beállítható, hogy éjszakai üzemmódban (nálam éjféltől reggel fél hétig) szintén kikapcsolja az adatforgalmat, illetve hogy amikor a "screen on" módban van, vagyis használom éppen valamire a készüléket, automatikusan visszakapcsolja, így nem ér az a meglepetés, hogy éppen keresnék valamit a neten, vagy a térképen és nem tudja elérni a netet.

    Beállítható, hogy ha az akksi töltöttsége egy adott százalék alá csökken, teljesen letiltja az adatforgalmat.

    Természetesen az összes ilyen beállítás könnyedén felülbírálható bármikor a widget használatával, az interface pedig folyamatosan naplózza az eseményeket, mikor egyik vagy másik beállítás aktivizálódott.

    Ehhez kapcsolódik még a JuicePlotter nevű akksifigyelő app, ami egy grafikonon ábrázolja a mindenkori töltöttséget az idő függvényében, és meglehetősen pontos előrejelzést ad egy widgeten, hogy mennyi még a várható üzemidő.

    Tegnap este 9-kor tettem be a teljesen feltöltött vadiúj tartalék akksit, azóta eltelt már 14 óra, és 86%-on van a töltöttség, a várható üzemidő még 33 óra a JuicePlotter szerint, nyilván hasonló igénybevétel esetén.

    Meglátjuk, mindenesetre egyelőre meggyőzőnek tűnik.

    Frissítés!
    Most 37 órája használom a Desire-t és 29%-on áll, a JuicePlotter még 11 órányi üzemidőt jósol, ami teljesen hihető. Gyakorlatilag megduplázta a rendelkezésre álló üzemidőt, pedig ugyanúgy használom, mint bármikor máskor. Nagyon ajánlom a JuiceDefendert!"

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák