Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Zoli0726 #63 üzenetére

    Cső!
    "ez a nem bírja el a 2.3-at meg 2.2-t história nemtudom kitől indult, de hatalmas nagy baromság,"
    Nem az a probléma, hogy nem lehet feltelepíteni, hanem az hogy nem teljesen megbízható.
    Itt egy dicséret például a v0.15 floyo [link] ha ennek a fele is igaz, akkor nálam ez kiütné a biztosítékot. Ez csak az utolsó dicsőítő szavak, a durvákra nem is akartam rákeresni.
    Nem csak a gyorsaság lényeg, hanem a megbízhatóság is. "alapvetően én gyorsabbnak éreztem a telefont"
    Ezért szerintem nem mindenki áldozza fel a garanciát.
    Alapvetően ez a hardver nem igazán méltó a 2.3 android verzióra, ez nem azt jelenti, hogy nem megy rajta de sok apró probléma van vele, amivel a gyár szoftverfejlesztői nem akarnak bajlódni. Gondolom, hogy már fejlettebb motorra fejlesztenek.
    Suzukiba is bele lehet építeni a Ferrari motort, de sohasem lesz olyan, mint a gyári Ferrari.
    Természetesen akik ezzel a hackeléssel foglalkoznak, ami nem kis szakértelmet jelent, sohasem fogják elismerni, hogy a befektetett energia, nem mindig arányos a későbbi szoftver tudásával.
    Egyébként sokam magammal, egyetértünk azzal, hogy egy erősebb vasra egy fejeltebb szofttal kellett volna előállniuk. Gondolom az üzleti elemzők azt jósolták a gyártónak, hogy a keleti piacon el lehet sütni ezt a Walkman Androidos rókabőrt.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák