Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz Mamuska #22 üzenetére

    Valóban későn jött a lépés, de majd kiderül hogy ez végzetes hiba volt vagy nem.
    A most bejelentett készülékeire azért nem használnám a nevetséges szót.

    "a samsung nap mint nap 5x jobb telefonokat dob ki,"

    Jelenleg minden gyártóra igaz a mondat. Most nem tudok olyat mindani aki esetleg versenyképes lehetne a Samsunggal.

    "aito, aino, yari sem verseng a mostani samukkal sem tudásban."

    Ebben is van igazság, de mint ahogy az előző mondat, ez is igaz a többiekre.

    Nokia is dobálja ki a jó készülékeket ( Eszéria új tagjai), de hol van az érintős telefonok hada? N97? Szép jó, de a mostani dömpingben kevés, emellett ott van az 5800 ami középen van tudásban. Az N széria többi tagját nem akarom előhozni, mert az anyaghasználat kritikán aluli.
    Ez viszont már erősen off.
    csak azt akartam kihozni hogy ilyen élesen bírálni és érvként azt felhozni, hogy a Samsung jobb, nem reális, mert mindenkinél jobb.

    A tény viszont tény . Az SE le van maradva, és most megpróbál kezdeni valamit. Remélem sikerül nekik. Kár lenne értük.

  • Ricardo

    félisten

    válasz Mamuska #24 üzenetére

    Csak úgy tűnik. Én az SE-t is többször kritizáltam a termékpolitikája miatt. A lemaradásukat csak maguknak köszönhetik. Nekem az zavarja a szemem, és ezért is adok hangot általában a az elégedetlenségemnek ( ettől tűnök részlehajlónak), hogy ha az SE csinál valamit, mégha előrelépés is, sok ember akkor is csak a fikát zúdítja a gyártóra. Nem vagyok egy SE rajongó, 8de szeretem a márkát mert még egyben sem kellett csalódnom), de rossz látni a szenvedésüket és hogy sokan még löknek is rajta.
    A másik ami nagyon zavaró az a "kettős mérce" Egy két halk hangon kívűl ( az SE fikázókhoz képest) nem nagyon kiabált senki hogy kevés az 5800, mert már a Samsung 5X-10X több ilyen telefont adott ki és különben is milyen szar meg kevés. Az N97 től is el van dőlve mindenki (tisztelet a kivételnek), holott már az is későn jön, és messze nem akkora durranás mint kellene, az érintős telefonok piacán meg aztán pláne nem kuriózum (én is preferálom a qwerty-t).
    Az SE önmagához képest javul Én csak próbálom észrevenni a fejlődést (önmagukhoz képest fejlődnek), de ha megnézed majdnem minden hozzászólásomban ott van a kételkedés hogy ez elég lesz-e.

  • Ricardo

    félisten

    válasz Mamuska #26 üzenetére

    Igen, ezt én is tapasztaltam. Fültanuja voltam egy beszélgetésnek amit egy hölgyemény, és egy srác bonyolított mellettem.

    Srác: Ezt vedd mert jóval többet tud, jobban néz ki és a kijelzője is nagyobb!

    Hölgyemény: Igen nekem is jobban tetszik, de ez meg Nokia, mégis csak az a telefon!

    Teljesen kész voltam, nem tudtam sírjak vagy nevessek. :W

    Nekem a samukkal egy bajom volt/van, és az a saját menüjük. Most hogy van Win, Symbian, és lesz android. elgondolkodom majd cserénél mi legyen. Sok dolog dönt majd, többek között kell érintő kijelző vagy nem, de ez még odébb van. Ha most cserélnék akkor szerintem valami E-s Nokia lenne.
    Majd kiderül mi lesz a felhozatal, és menyyi lesz rá a keretem. Addig is mustrálgatok és követem a piacot :K

  • Ricardo

    félisten

    válasz Mamuska #26 üzenetére

    Igen, ezt én is tapasztaltam. Fültanuja voltam egy beszélgetésnek amit egy hölgyemény, és egy srác bonyolított mellettem.

    Srác: Ezt vedd mert jóval többet tud, jobban néz ki és a kijelzője is nagyobb!

    Hölgyemény: Igen nekem is jobban tetszik, de ez meg Nokia, mégis csak az a telefon!

    Teljesen kész voltam, nem tudtam sírjak vagy nevessek. :W

    Nekem a samukkal egy bajom volt/van, és az a saját menüjük. Most hogy van Win, Symbian, és lesz android. elgondolkodom majd cserénél mi legyen. Sok dolog dönt majd, többek között kell érintő kijelző vagy nem, de ez még odébb van. Ha most cserélnék akkor szerintem valami E-s Nokia lenne.
    Majd kiderül mi lesz a felhozatal, és menyyi lesz rá a keretem. Addig is mustrálgatok és követem a piacot :K

Új hozzászólás Aktív témák