Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    válasz Swiss_audio #1381 üzenetére

    "Én is nézegettem ezeket,de a szilikontok ami védi az alját és tetejét is az jobban bejön."
    Ilyet kaptunk hozzá nem ami a képen van.
    Szilikontok:
    Teljesen gyári csomagolásban érkezett.Nehezen lehet beletenni.Átlátszó.Vagy is nem fekete és teljesen más mint ami a képen van.Megjegyzem hogy ez jobb mert több helyen is védi.Látszanak a gombok és a Walkman logó stb..Csak ott van kivágva ahol kell.A felső gombokat nekem nagyon könnyen meg lehet nyomni.Home gombon alul és felül a hangszórónál 1cm kihagyás van utána védi csak a telefont.(Erre biztos azért volt szükség mert akkor már bele se lehetett volna tenni a telefont.)Szóval összességében jól meg van csinálva.Jól tapad rá mindenhol.Meg vagyok vele teljes mértékben elégedve.

    Fólia:
    Szintén teljesen gyári csomagolásban érkezett.
    T E R R A P I N S A F E A N D S O U N D (For SE LIVE W/WALKMAN 2-IN-1)
    Egy darab helyett kettő volt benne.Ez már magában pozitívum.Volt hozzá törlőkendő és egy kis műanyag valami amivel el lehet tüntetni a buborékokat.Nincs mit mondanom ezzel kapcsolatban.Kiváló.

    Nagyobbik Tok:
    Szerintem bársony.Nagy de pont jó a Walkmanhez.Akár kisebb akár nagyobb telefon van benne olyan mint ha a mobil kitöltené az egész helyet a tokban.Szóval pont jó hozzá nem lifeg csúszik a tokban.Össze is lehet húzni felül.És a tok elején van egy kis zseb.Ebbe belefér bármilyen füles.Én azzal próbáltam amit kaptam hozzá/gyárival.De bármi mást is bele lehet tenni.Ez is kiváló.

    Füles
    Amint látszik a képen "agyba dugós" .Gomb nincs rajta középen.Left/Right felirat megtalálható rajta.Kinézete olyan mint a gyári Samsung mobiltelefonok headsete.Egyik részén a gumi karika kicsit el van szakadva.De ez no problem.Továbbá ha megrázom a fülest akkor hallani hogy valami zörög benne.(Nem akkor amikor a fülembe van). Csatlakozó része nagyon könnyen bele megy.Ugyan olyan könnyen ki is tudom húzni.De nem vészes.Még tűrhető.Gyári szebben szól valamivel.De viszont ez hangosabb.(Reggel volt amikor ítam a fülesről és annyira nem néztem meg.) Összességében ez sem olyan rossz.Azt kaptam amire számítottam.Jó lesz tartaléknak.Esti zenehallgatáshoz.

    3000Ft ot BŐVEN meg ért ez a kis pack.Még a dupláját is megérte volna szerintem.Főleg hogy Postával együtt 3k.

    Nem törekedtem a helyesírásra vessző stb....De azért leírom.Gondoltam nagy segítség lehet annak aki ilyet akar venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák