Új hozzászólás Aktív témák

  • knorbi5

    csendes tag

    elárulom neked hogy a samsung mobilok kijelzői bőségesen nincsenek azon a szinten mint a sonyericsson telefonoké..egyszer átmentem egy haveromhoz..k800i telója van..átküldtem neki egy képet..és egymás mellé tettük a telókat..és el kell hogy mondjam a samsung u600 kijelzője kb. 65000 színűnek tűnt a 262000 színű k800i mellett..ott akkor megbántam az u600-at és vissza is akartam vinni..de végül nem vittem..pedig lehet hogy jobban jártam volna..a videó meghát..engem annyira nem érdekel hogy azt te el se tudod képzelni..figyelj nekem annyira tökéletesen megfelel az a 240x320-as videó..mert a mostani telómba is van kemény 1 db videó amit csináltam vele..összesen csinálhattam vele kb. 20-at és már több mint 1 éves a teló..hidd el hogy a 240x320-as felbontás nagyon sok embernek (sőt SZINTE mindenkinek)megfelel..a nagyobb kijelző amúgysem jelent semmit..csak azt hogy a mobil is egy nagy sz--darab lesz tőle..mellesleg arra sincs szüksége a felhasználók többségének..a videó meg..számomra nem számít..a 240x320-as felőlem 10 évre is maradhat a SE-okban..mondj egyetlen 1 dolgot ami az innov8-ben látványos és ha mutatod másnak akkor tetszik is neki..sztem nem tudsz..semmi animáció..semmi díszfény a készülékházon..olyan mint a 10 éves téglafonok..sőt azok jobbak mert volt rajtuk 1 villogó led is..az már látvány az i8510-hez képest..

Új hozzászólás Aktív témák