Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Németh Péter #583 üzenetére

    senki nem veszi félvállról, amit meg te csinálsz az meg az ellenkezője.. 93 FPS helyett 90. ' héten belül jön rá egy játék frissítés és nulla lesz .regedit,az mérvadó neked, de Guru 3 D meg más neves oldalak gamer tesztjei nem.
    A hiba adott és megoldást keresnek rá. Amit meg itt linkelgetsz azt már láttuk párszor, most újra beteszed ide. Ez így pánikkeltés,semmi több, már 400 hozzászólással ezelőtt is láttuk ezt.

    Még nem közölték, hogy szerver szinten nem lesz megoldva ez a dolog valahogy. Tegnap ilyenkor még magánszemélyek gépének lassulása is be volt jósolva minden második hozzászólásban bizonyos helyzetekben, most már nekünk észrevehetetlen.2 % ugyan már.
    Majd a szerver oldalon is születik rá megoldás, sőt szerintem már született is.Majd ha ideje lesz, megtudjuk.ÉN magánemberként és Intel CPU tulajként letudtam ezt a dolgot , meg szerintem még pár , a lényeget átlátó felhasználó is...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák