Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Z_A_P #210 üzenetére

    "Ha igaz, akkor pont ez az ijjeszto, hogy ekkora bakit ilyen sokaig csondben tudtak tartani - lehet joval nagyobb a baj mint tudjuk eddig?"

    Bármi lehet. Van külön cve "security bugtracker", azaz a kritikus biztonsági besorolású hibákat nem nézheti, nem érheti el akárki. Ez a nyílt forrású projektekre is igaz. Pont azért, hogy addig se legyen nagyobb baj belőle. A hibákra is csak egy sorszámmal hivatkoznak, nem írják le szövegesen a nevét publikus helyen, hogy abból se lehessen következtetni.

    Anno amikor nyílt forrású projekten dolgoztam és valami kapcsán jelentettem olyan hibát, ami egy biztonsági hibával volt kapcsolatos. Akkor még a saját hibajelentésemet sem tudtam többé elérni, mert nem volt olyan jogosultságom. :)

    (#227) b.
    ha tovább tart a feladat, az nem éppen gyorsulás :P Ne csak azt nézd, hogy nagyobb a szám, hanem azt is, hogy mit jelent.

    Más: az intel teljesítménycsökkenésre nem lepne meg, ha esetleg úgy reagálna, hogy kicsit jobban elengedi a turbót az újabb update-kben (az oprendszer és bios update is tartalmazhat microcode update-et). A legújabb prociknál már eleve nem specifikálja a turbo pontos szabályrendszerét. Vajon véletlen ez a lépés?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák