Új hozzászólás Aktív témák

  • kispx

    addikt

    válasz Béééla #127 üzenetére

    Az, hogy neked miért megy lassabbul, az inkább neked kéne tudni, mint egy olyan személynek akik nem látta a azt a hardveres/szoftveres konfigot, ami neked van.

    > "Nem mondtam, de támadj csak egy kreált szituációt, hátha úgy jobb lesz."
    Igen Te ott voltál mellettem és fogtad a kezemet, hogy ennyire tudod... Kezd azért elegem lenni a trollkodásból.

    > "Megint kiragadás, már kezdem unni. Úgy általános marketing-balfaszkodása szánalmas az MS-nek. A Zune, a Kin, meg most a harmatos WP-Lumia példáján is mutatva. Amikor beindult, akkor kellett volna egy agresszív reklámkampány, de néhány fizetett szagú tech-írásnál több nem volt emlékeim szerint. De még külföldön se tapasztaltam."
    Nem volt kiragadás. Van/volt reklám a lumiának. m1-en előbb (< 1 óra) ment le egy lumia rekám ugye láttad? Még a kenőpénzeket is megpróbálja. Nem lehet, hogy nem a reklám miatt nem fogyott hanem valami másért? (mindezt egy egyesült királság office topicban... :F )

    > "A "nem lehet" és "lehet de kékhalál a vége" technikai szempontból ugyanaz."
    Nem ugyanaz. Jelentős különbség van közte.

    > "És mi személyeskedés van abban, hogy "A válasz minősége minősíti a mögöttes tartalmat."? Egyszerűen csak annyi, hogy ha nincs érv, jó lesz a "nem így van de így van"."
    Nah ez volt a kiragadás. Ugye még véletlenül sem egy "Ezt a díjat sikerült kiérdemelni" kiemelni mondat előtte.... :(((

    > "Amíg 8.1-et használtam, megtaláltam a keresést, nem tudom nálad hova dugta."
    Nem dugta. Nem mondtam ilyen. Én csak felület és az egész modern dizájnelv inkonzisztenciára hoztam példát (a sok közzül). Ls nem a dugdosásról volt szó, hanem az inkonzisztenciáról, de ahogy látom Te szeretsz félrefelel beszélni.

    > "Igen, hogy az odt-t is nyitja-szerkeszti-menti, és ráadásul a mentésnél nem szakad úgy össze, mint a Libre. Vagy az egymás mellé rakott két szövegszerkesztőről egy odt-t mutassak?"
    Ugye még mindig nem érted, hogy mit magyaráztak(unk) erről kapcsolatban?

    > "Igaz nem írtam ki, hogy AMD-Intel proci alól is és elég sok összeállításban így működött nekem, azért kérdeztem hogy minden gépen csak a driver a hibás?"
    Ismétlem magamat: "Az, hogy neked miért megy lassabbul, az inkább neked kéne tudni, mint egy olyan személynek akik nem látta a azt a hardveres/szoftveres konfigot, ami neked van."
    Ha már ennyire nagy szaki vagy. Más miért nem tapasztalja?

    > "kopipészttel "
    PEBCAK. Olvasd el a topicot. Már egy párszor leírtuk, hogy miért. Miért akarod még mindig mso-ként használni az lo-t?

    De inkább ne is válaszolj, ha csak terelni tudsz. Mert hála neked wp-ről beszelünk az angliai libreoffice kapcsán.... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák