Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz djnice #618 üzenetére

    Komolyan, elég gáz (kezd lenni nálam), hogy folyamatosan mókólni kell, hogy ezen úgy működjön valami, hogy ne vágjam falhoz.
    nem olyan rég írtam, hogy az MrMC-vel simán lejátszottam a DV filmjeimet, az utolsó frissítés után nem volt időm semmire, tegnap néztem volna DV-ben filmeket, erre csak dolby vision-nál újraindul ez a fos rendszer. Amit frissítés előtt simán játszott. Tehát csak a DV-val lett baja az mrmc-nek.
    Én nem értem, hogy lehet elcseszni valamit, ami addig jó volt.
    Tényleg ennyire nehéz kódolni erre a kütyüre, hogy alapból minden működjön és ne kelljen telepíteni rá semmit...
    Egyszerűen nem értem, pl miért nem tudják megbeszélni a frekiváltást refreshrate nélkül a tévével. Az RR meg amúgy sem működik jól netflix és youtube alatt sem nálam.
    Pl az autotopnl videói úgy szaggatnak, hogy öröm nézni. Elsőre ír 60-at, utána 59 valamennyit, aztán megint más, végól egy katyvasz lesz az egész. Nálam az RR, csak hbogo-n működik jól. A többihez nem "szólhat" hozzá.
    Ezektől függetlenül a kütyü frankó, minden más tökéletes, hdr, atmos meg minden hangsáv, de akkor is...

Új hozzászólás Aktív témák