Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz elmoraan (r) #145 üzenetére

    Én sem ismerek senkit személyesen, aki a kipróbálásnál tovább jutott a Chrome-ban. Pedig panaszkodni sem hallottam őket, hogy miben rossz, csak nem tértek át rá. Nem nyújtott nekik semmilyen többletet, amit ki tudnának használni. Én is így vagyok vele: lehet, hogy pl. gyorsabb, mint az IE7, de az IE7 sem hátráltatja a böngészésemet annyival, amit már érdemesnek tartok arra, hogy foglalkozzak vele. Illetve egy dolog talán mégis van, ezt még ki kéne próbálnom: Vista alatt néha megcsinálja az IE, hogy beírom a címet, ENTER, és vagy fél percig semmi nem történik, még az állapotsoron se jelzi, hogy dolgozik. Aztán betölti az oldalt. Ezt viszont a sajátgép megnyitásánál is csinálja néha, úgyhogy attól tartok, ez inkább a Vista baromsága, mint a böngészőé, de kipróbálom alkalomadtán.
    1 kérdésem azért van: más is tapasztalta már ezt? Vista Business HU van a gépemen kb. 2 és fél hónapja, legális, nem sok minden lett alá feltolva, vírusom nincs, főleg tartományi környezetben használom bár most épp nem, hardver hibára nem utal semmi, de néha vannak ilyen indokolatlan fél perces leakadásai amikor se a procit, se a vinyót nem látom dolgozni, csak úgy áll.

    Ezt meg felejtsétek már el, hogy a MS-t védjük meg ajnározzuk. Van annak baja bőven, csak nem az, amiket itt sokan rádobáltak. Kb. 10 éve nőttem ki a Bill $uxx-os pólókat (szellemileg), a Microsoftot ugyan azóta sem szeretem sokkal jobban, de már tudom, hogy miért, és nem azért, mert jó poén a csordával együtt szidni. Egyébként sem tehetem meg már, hogy elkerüljem, inkább figyelem az újításait és a valóban hasznosaknak örülök és nem intézem el egy "ez csak egy skin váltás"-mondással.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák