Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz biscuit #21 üzenetére

    A hozzáállásod a dologhoz. Ez a nem akarom kikapcsolni, mert az már túl macera, amikor nekem nincs is rá szükségem.. :F
    Ha nem kell, akkor vagy vegyél olyat, amiben nincs, vagy talán túlélhető az a pár másodperc is, amíg az ember lelövi. Nekem is van számos olyan hardverem, ami világít. Mivel nem volt alternatíva,így ezeket vettem meg, de beüzemelés után azonnal le is lőttem őket, azóta sincs velük gondom. Nyilván jobb lenne, ha nem kellett volna vele vacakolnom, de bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom az életben. ;]
    Sajnos el kell fogadni, hogy jelenleg ez a trend, a valós fejlesztések helyett. Nem kell neki örülni, de mivel nem tudsz ellene érdemben tenni, jobb beletörődni.
    A másik indokot jobban megértem, az a része sokkal jobban zavar a dologban, mert az kézzelfogható plusz kiadást eredményez. :K

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz biscuit #21 üzenetére

    Nem egészen értem, hogy hogy jött ez ide; nem Zalman R1-ről és CM kompakt vizekről szól a hír. Ha efféle gondok voltak velük, akkor a vásárlást nem megfelelő mértékű kutatómunka előzte meg; a türelem rózsát terem, a magam részéről számtalanszor megtapasztaltam már ezt. : S A legutóbbi házvásárlásomat pl. 3 hetes tájékozódás előzte meg, és elégedett is vagyok vele – más kérdés, hogy eljutottam arra a pontra, hogy szívesen váltanék mITX platformra egy fehér Bitfenix Portallal. :DDD

    Lehet rajta problémázni, de előrébb nem jutsz vele, így az alábbi lehetőségek vannak:

    1) alapból olyat veszel, ami 101 százalékosan kielégíti az igényeidet
    2) ha csak RGB-s van az adott cuccból, akkor lekapcsolod, értelmes hardvereknél le lehet
    3) ha csak RGB-s van az adott cuccból, akkor nem veszed meg ---> vissza az 1) ponthoz

    Ha nincs 1), akkor valahol valamilyen kompromisszumot kell hozni. Az élet javarészt erről szól, kivéve, ha véghetetlen mennyiségű pénzed van – akkor azért kevésbé. Sajna...

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák