Új hozzászólás Aktív témák

  • biscuit

    aktív tag

    válasz aginor #13 üzenetére

    Már melyik része ordas baromság? (és ki állította, hogy megveszem, ha nem tetszik?) :F

    #14Kansas

    Tehát szerinted az "extraként" árusított dologért nem számolnak fel pénzt? (K/F költség, anyagköltség, stb) [link]

    #18Synthwave

    Mitől mondvacsinált ez kérlekszépen? Jelenleg egy Zalman R1 es házikóm van, egyetlen egy hibával, hogy a radiátornak nincs nagyon hely, ezért át kellett mókolnom a belső teret, hogy bennlehessen. Szerencsére még az első nap bepusztult benne a power led (akkor még nem tudtam, hogy mennyire örülni fogok neki, no nem mintha nem tudnám bármikor lehúzni az alaplapról). Viszont az oldallapján van egy kis darab plexi (vagy műanyag) ezért kénytelen vagyok leragasztani a pumpán a coolermaster logót, mert nagyon erős a fénye (tudom, hogy CM, én vettem, rajta van a dobozán és a pumpán is, este is tudom, hogy az, világítás nélkül is). Kikapcsolni nem lehet, olyan verzió nincs ami ne világítana és a K/F pénzből nyugodtan fordíthattak volna több erősforrást a ventik minőségére, mert a gyáriak olyan motorzajjal rendelkeznek már 800-as RPM-nél, hogy behányok tőlük... :( :P

    #19fatpingvin

    Ez a másik hozadéka, a sok feleslegesen legyártott ipari hulladék, de ez már csak a hab a tortán! :U

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

Új hozzászólás Aktív témák