Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz aginor #13 üzenetére

    "A kifizetem ami nem kell" - azt ne higyjétek, hogy RGB nélkül olcsóbb lenne... manapság az RGB már sok esetben "commodity", nem számlázzák extraként.
    Ki kell iktatni, oszt jó napot!

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • biscuit

    aktív tag

    válasz aginor #13 üzenetére

    Már melyik része ordas baromság? (és ki állította, hogy megveszem, ha nem tetszik?) :F

    #14Kansas

    Tehát szerinted az "extraként" árusított dologért nem számolnak fel pénzt? (K/F költség, anyagköltség, stb) [link]

    #18Synthwave

    Mitől mondvacsinált ez kérlekszépen? Jelenleg egy Zalman R1 es házikóm van, egyetlen egy hibával, hogy a radiátornak nincs nagyon hely, ezért át kellett mókolnom a belső teret, hogy bennlehessen. Szerencsére még az első nap bepusztult benne a power led (akkor még nem tudtam, hogy mennyire örülni fogok neki, no nem mintha nem tudnám bármikor lehúzni az alaplapról). Viszont az oldallapján van egy kis darab plexi (vagy műanyag) ezért kénytelen vagyok leragasztani a pumpán a coolermaster logót, mert nagyon erős a fénye (tudom, hogy CM, én vettem, rajta van a dobozán és a pumpán is, este is tudom, hogy az, világítás nélkül is). Kikapcsolni nem lehet, olyan verzió nincs ami ne világítana és a K/F pénzből nyugodtan fordíthattak volna több erősforrást a ventik minőségére, mert a gyáriak olyan motorzajjal rendelkeznek már 800-as RPM-nél, hogy behányok tőlük... :( :P

    #19fatpingvin

    Ez a másik hozadéka, a sok feleslegesen legyártott ipari hulladék, de ez már csak a hab a tortán! :U

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

  • biscuit

    aktív tag

    válasz aginor #22 üzenetére

    "A hozzáállásod a dologhoz"

    - ez a te véleményed, bár a kutya nem kérte, hogy véleményezd az igényeim, főleg, nem degradáló módon, elfogadom azt.

    "Sajnos el kell fogadni, hogy jelenleg ez a trend"

    - mivel más nincs... (pl., vga-k esetében)

    "Ha nem kell, akkor vagy vegyél olyat, amiben nincs, vagy talán túlélhető az a pár másodperc is, amíg az ember lelövi."

    -te most komolyan forszírozod ezt?!?! :(

    "A másik indokot jobban megértem, az a része sokkal jobban zavar a dologban, mert az kézzelfogható plusz kiadást eredményez. :K"

    - örülök, hogy legalább ebben egyetértünk! :K

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

  • biscuit

    aktív tag

    válasz aginor #24 üzenetére

    Dehogy bántottál meg, csak értetlenkedve állok (még mindig, sajnos), hogy simán hülyének nézik azt, akinek másak az igényei mint a "többségnek" (ebbe most ne menjünk bele, mármint az igényekbe meg az igénykeltésbe, mert akkor hosszú lenne a tanmese)! :)

    "csak pont annyira, mint a véleményedet.."
    -én egy terméket véleményeztem, te pedig engem, azért lásd be, a kettő nem ua.! :DD

    "te kezdted el forszírozni, nem én. Én csak reagáltam rá, hogy ha zavar a pilács, akkor azon könnyen lehet segíteni."

    -hidd el, teljesen tisztában vagyok a lehetőségeimmel és az igényeimmel, csupán annyit jegyeztem meg, hogy rgb és üveg oldallap nélkül lenne igazi a dolog (nyilván, ha vásárolni szeretnék és az összes lehetőség közül - mert hálistennek van pár- ez bizonyul a legkevésbé kompromisszumos választásnak akkor ki fogom kapcsolni a ledet rajta) :K ;)

    "néha ilyen is kell, hogy nem csak vita legyen a fórumon. :P"

    -a vitával az égegyatta világon semmi baj nincs, amire te gondolsz az a vitatkozás, no annak nincs értelme! :) :P

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

Új hozzászólás Aktív témák