Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz GonziD #166 üzenetére

    `Nincs funkcio beli hasonlosag, de latom te ezt meg mindig nem latod."
    Mikor mondtam hogy van funkció beli hasonlóság? `
    -Latod, mivel nincs funkciobeli hasonlosag, igy nem is lehet koppintasrol beszelni.
    Nem ertem, hogyan lehetne, ha ket kulonbozo termekrol beszelunk. Mellesleg sikerult szepen kiterned a kerdeseim elol!

    `De nem tudom mikor fogod felfogni azt az egyszerű dolgot, hogy a termékek másolva lettek.`

    -Ne is zavarjon, hogy elotte mar 5 kommenten keresztul leirtam, hogy nem lemasoltak valamit, hanem ugyanabban a minimal stilusban keszult. Ha van ket kulonbozo targy, aminek kulonbozo funkcionalitasa van, akkor az mar elvbol sem lehet koppintas.

    `ez is elég minimál mp3, mégsem hasonlít. Ha szerinted a Braun cuccai nem lettek lemásolva(kinézetre), te olyannyira be vagy gyepesedve az Apple által, hogy az nevetséges.`

    En lennek begyepesedve? LOL Szerintem nem en kezdtem egy forumban TOTAL mas temarol beszelni, hanem TE bizonygatsz arrol, hogy az Apple termekei lopottak XD
    Ezek utan ki vagy `begyepesedve?`

    `Na persze, majd pont ezzel fogom tönkrevágni a nyaramat, hogy elkezdjek neked bizonygatni dolgokat privátban, hogyisne. Mert hogy minden üzenetemre valami hatalmas kitéréssel, és badarsággal válaszolnál, az biztos.`

    -Ha minden kerdesedre (tobb tucatot feltettel mar) szerinted hulyeseget valaszolok, akkor miert irkalsz?
    Tovabba irigyellek a jos tehetseged miatt :W

    `A végére egy egyszerű kérdést tennék fel, amire egy őszinte választ várok, csak igennel, vagy nemmel válaszolj légyszi, semmilyen kitéréssel.`

    -NEM!

    Indoklas: Nem mondhato el masolasnak ha 2 targy majd` fel evszazados kulonbseggel, egy azon stilusban keszult, ugy, hogy raadasul nem is ugyanarra a celra szolgal.

    Ezeket TE egyedul talalod ki, vagy segitenek neked?

    Komolyan mondom megall az eszem rajtad.

Új hozzászólás Aktív témák