Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GonziD

    csendes tag

    válasz Touch-ko #180 üzenetére

    "Ha van ket kulonbozo targy, aminek kulonbozo funkcionalitasa van, akkor az mar elvbol sem lehet koppintas."
    Sok butaságot olvastam tőled, de ez viszi a pálmát. Az ember mindig is másolt, amikor csak tudott, rengeteg dolgot/találmányt a természetből koppintottunk. De te be akarod adni, hogy a bogár hátú volkswagen, nem egy bogárról lett koppintva, mert más a funkciója, vagy ez a merci, nem a bőröndhalról:[link]
    Gratulálok!

    "Komolyan mondom megall az eszem rajtad."

    Nem tudom feltűnt-e már, hogy kb mindenki egyet értett azzal a ténnyel, hogy az Apple ugyannyaria másolt, mint a Samsung(illetve, az ihletet merítésben egyeztünk ki). És a kinézetről beszélünk, ezt is ezredjére elmondom, de ezredjére se fogod fel.
    Biztos mi vagyunk mindannyian hülyék, és csak neked lehet igazad.

    "Indoklas: Nem mondhato el masolasnak ha 2 targy majd` fel evszazados kulonbseggel, egy azon stilusban keszult, ugy, hogy raadasul nem is ugyanarra a celra szolgal."

    Miért kell belekeverni hogy milyen célra szolgál, miért nem lehet felfogni hogy a kinézetről beszélünk :F

    Ráadásul direkt kértem hogy ne kitéréssel válaszolj, mert olyan világi hülyeséget írsz, hihetetlen.
    De a te felfogásod szerint, pl a zeneiparban, a régi dalok feldolgozása szerinted nem másolás. Bravó. Pedig az, ahogy az előadók is tudják, ezért is kell eredeti szerző beleegyezése, jogdíj, stb...
    Az előző kommentemben már leírtam, hogy :"Az Apple minimálba megtervezte az Ipodot, és egészen véletlen egy ugyanolyan kerek kezelőfelületet rakott rá, amit tekergetni lehet, mint a Braun zsebrádiója."

    Erre nem is nagyon válaszoltál, de nem is csodálom, mivel már látni hogy makacsságból nem ismered be az igazat...

    "En lennek begyepesedve? LOL Szerintem nem en kezdtem egy forumban TOTAL mas temarol beszelni, hanem TE bizonygatsz arrol, hogy az Apple termekei lopottak XD
    Ezek utan ki vagy `begyepesedve?`"

    Tudod mit jelent a begyepesedve szó? Mert ha valaki egy fórumban esetleg más témáról beszél, arra mindent lehet mondani, de hogy be van gyepesedve azt nem, ráadásul nem is én kezdtem, csak becsatlakoztam. Az utolsó kérdésed meg tök értelmetlen, szóval nem is válaszolok rá.

    "Ezeket TE egyedul talalod ki, vagy segitenek neked?"
    Szerencsére nekem egyedül is sikerül felfognom a nyílvánvalót, de rád nagyon is rád fér a segítség.

Új hozzászólás Aktív témák