Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz GonziD #158 üzenetére

    `a, én nem tudok épkézláb válaszoakt írni, ugyanazt szajkózod 4-5 kommenten keresztül, bármit ír az ember. Már az elején elmondtam hogy nem vagyok Samsung fan, szóval hiába támadod egyfolytába, nem fog érinteni a dolog, végig azt próbáltuk leírni, hogy ugyanazt tette az Apple, MÁSOLT. Remélem tisztában vagy a szóval, mert én már tényleg nem tudom mit nem értesz.
    És ne írd le még többször, hogy ők 40 éves terméket másoltak, felfogtuk, mindig leírod. Ja és azt állítod hogy az tök más... ugyanaz, másolás.`

    Neked is leirom. Az Apple termekei minimalista design-ban keszulnek, ugy ahogy a BRAUN termekei is. A ketto kozott egyeb hasonlosag nincs. Nincs funkcio beli hasonlosag, de latom te ezt meg mindig nem latod.

    A linket ismerem, ha jol elekszem 96-ban mondta. Gondolom tudod, hogy mire is gondolt, ugye? Mert, noha lehet, hogy ezt mondta, de a ceget megis innovativ cegnek jellemzik, nem pedig lopkodos cegnek.

    Ha ezt tudod csak felmutatni, akkor sajnallak.
    Ha gondolod irj egy listat privatban amit az Apple lopott, es en irok neked egy olyat amiben egyertelmuen latszik az ellentetje. Valoszinuleg torolni fogjak azt a listat, mert tovabbi feszultsegeket fog szulni, ezert ird meg privat uzenetkent!

Új hozzászólás Aktív témák