Új hozzászólás Aktív témák

  • GonziD

    csendes tag

    válasz Touch-ko #155 üzenetére

    "JAvaslom, ha nem tudsz epkezlab valaszokat irni, akkor inkabb ne is irj semmit. Tovabba megkerlek, hogy ne a szavaim kiforgatasabol alljon a valaszod!"

    Ja, én nem tudok épkézláb válaszoakt írni, ugyanazt szajkózod 4-5 kommenten keresztül, bármit ír az ember. Már az elején elmondtam hogy nem vagyok Samsung fan, szóval hiába támadod egyfolytába, nem fog érinteni a dolog, végig azt próbáltuk leírni, hogy ugyanazt tette az Apple, MÁSOLT. Remélem tisztában vagy a szóval, mert én már tényleg nem tudom mit nem értesz.
    És ne írd le még többször, hogy ők 40 éves terméket másoltak, felfogtuk, mindig leírod. Ja és azt állítod hogy az tök más... ugyanaz, másolás.

    Mivel a javaslatod kisértetiesen passzol hozzád, szerintem fogadd meg ! :W

    Ha nem írnál olyan dologokat, amik ellentétben állnak egymással, nem forgatnám ki a szavaid.

    "az Apple fel termek palettajanak lemasolasaval kezdodott az egesz.."
    még jóhogy a perről beszéltem, de hozd fel itt is a másolást :D :D akkor én meg megint felhozom hogy ők meg Braunról másoltak, te meg írd le hogy de azok 40 éves termékek voltak.

    Az Apple nem fizetett anno-- Az Apple szemet volt.
    A Samsung nem fizet-- Az Apple a szemet...
    Gondolom te meg mind a két esetben védted, tehát neked olyan mindegy mit csinál az Apple, neked minden esetben ők a jók. Én meg nem állítottam hogy anno szemetek voltak, szóval alapból tök fölöslegesen hozod fel, az Apple hatereknek meg jóhogy mindig szemetek lesznek, de ennek a fordítottja meg rád igaz.

    Értem én hogy Apple fan vagy, de elvakult ne legyél már lehetőleg.
    Biztos ismered ezt a videót:[link]
    kiemelten neked az ominózus mondatot, de alig várom hogy erre valami szaftos Samsung becsmérlést írj!

    "Te is végig tagadtad a nyilvánvalót, semmivel sem vagy jobb, mint a Samsung. Pontosan a Braun-os esetnél. "
    De ők 40 éves terméket másoltak!!!!!44négy Az más, azt lehet, a Samsung meg egy féreg fújj...

Új hozzászólás Aktív témák