Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz axlfsi #5343 üzenetére

    De igen. Erre számíthatsz. Nekem több mint 20 hónapig aránylag jól mért a GW3. Aztán megháborodott és 4 hátlap csere után a T vissza vásárolta. Azért vettem mert Covid után maradt egy ingadozó vérnyomásom. Előtte azt sem tudtam 65 éves koromig mi az az orvos és minek van. Most meg naponta szedhetek 1 dili bogyót. Akkor hezitáltam 2-3 hétig vegyek e egy GW4 et rábeszéltem magam, de ennek a vérnyomásmérője köszönő viszonyban sincs az elődjéhez hasonlítva. Ott legalább volt tesz a senzorokhoz amivel bizonyítottad a hibát. Ehhez nincs legalábbis én nem tudok róla. Próbáltam óra bal kézen jobb kézen kalibráláskor abszolút nem hagyatkoznék rá. Idén januárban vettem egy kezemen megszámolom mikor mért arányaiban megközelítő értéket. Ami tény nem orvosi műszer nem szabad rá hagyatkozni. Viszont ha nem adod el a GW3 az csinálhatsz össze hasonlítást amit esetleg ide fölteszel. Azt nem mondom, hogy várd meg az 5 ös szériát mert állítólag horror áron lesz igaz 570 es akkumulátorral. Viszont így is azt írják rá, hogy ami biztos a 2 napot stabilan kiviszi.

Új hozzászólás Aktív témák