Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p2pp

    őstag

    válasz Gabesz77 #33162 üzenetére

    Sok lehet, de a legutolsó feltett appok közül valamelyik.
    Általában egyesével teszem fel az appokat pár napot hagyva köztük hátha hunyó valamelyik.
    Mióta csinálja? Nézd át miket telepítettél utoljára és egyesével töröld le őket.
    Közben figyeld melyik után szűnik meg a probléma.
    Nálam ez már bevált módszer.

    Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

  • eM'82

    addikt

    válasz Gabesz77 #33162 üzenetére

    hali,

    Hasonló problémával küzdök. Egy pár hete tűnt fel, hogy esténként airplane mellett is 22%-ot merült az akku. Kigyomláltam az összes programot.
    Új romokat próbáltam ki (3-4 kernelt). Kernel Clean Script lefuttatva.
    Formáztam az SD-t is, hátha van valami maradék junk file.
    Fast Dormancy letiltva, Media Scanner letiltva, rengeteg Goggle app jegelve, Google Maps és Lattitude eltávolítva, Google biztonsági mentés kikapcsolva.
    Volt, hogy semmit nem telepítettem, egy sima AOKP volt gapps nélkül, s csak azután telepítettem progikat, miután kizártam ezzel minden lehetséges progit.
    Autostarts-al szinte minden nem használatos funkció letiltva.
    BetterBatteryStats-al figyelgettem az akkut, de mindig más wakelock volt a ludas. Eredmény: Semmi.
    Merül továbbra is elhivatottan. Bár igaz, már elértem, hogy csak 2-3%-ot merüljön óránként... pedig pár hónapja sikerült óránként 0,5%-ot merülést produkálnia. Most modemeket próbálgatok, hátha egyik régebbi működni fog. Esetleg ODIN-flash. ICS-ROM. Illetve végső esetben egy másik akku. (Utóbbit vasárnap fogom letesztelni). Kezdek kifogyni az ötletekből.

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák