Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz kelzsoca #83301 üzenetére

    Igen, én is erre gondoltam, de azt éreztem, felesleges tépni a szám, pláne off-ban. :) Haverom szerint ez darwini szelekció, de engem tényleg néha meglep/megráz, hogy mennyien nem gondolnak utána ezeknek a dolgoknak, mielőtt vásárolnak. Ugyanez igaz a "szoftvergaranciára", meg egyéb szokásos eladási trükkökre, nagyon naiv dolog azt gondolni, hogy veszek egy telefont (és azért még most sem olyan olcsó, hogy mindegy legyen) papírok nélkül, és azt várom, hogy majd minden rendben lesz, sőt, lesznek jogaim az eladóval szemben. Autót is így vesznek vajon? Mi Németo.ból hoztuk, használtan, de egész listát töltöttünk le a netről, hogy miket kell vele adniuk, és addig nem tágítottunk. Miért nem olvasnak az emberek, mielőtt a teljes/fél diákfizum befizetik egy ilyen készülékre? Nem, ne válaszoljatok. :((( Lehet, sufnyigsm-et kéne nyitnom, akkor nem hóznám fel magam ezen ennyire. :DDD

    (#83305) ittakary: ááááhhh, amekkora arányban kezdenek előkúszni a gányolt telók, szerintem simán befuthat. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák