Új hozzászólás Aktív témák

  • danika0670

    tag

    válasz kekedi #26744 üzenetére

    Szia!

    Annyi történt hogy a kutya belekarcolt a karmával a kijelzőbe. Nagyon rosszul érintett mert kettő hetes sem volt a telefon csak a fólia nem érkezett meg hozzá amit rendeltem...

    Mivel régi PH tag vagyok elég sok mindenben érdeklődöm itt azért vannak akik olyan tanácsokkal láttak el, hogy jóhénány "szar" megvásárlásától védtek már meg...

    Egyik kolléga ajánlotta hogy UV ragasztós fóliát vegyek a telóra az nagy valószínűséggel eltünteti még a durvább karcot is, mert az enyémen tényleg nem csak egy hajszálkarc lett konkrétan a körmöd megáll benne....(köszi Léna kutyám...). Tegnap megjött nem titok Alliexpress-ről rendeltem összesen 2 dollár volt..vagy 3 már nem tudom. Küldenek hozzá egy pici UV lámpát is amit micro usb kábellel összekötsz mondjuk a géppel és úgy világitod meg..Ráöntöd a kijelzőre a ragasztót rárakod a fóliát magától szétterül a ragasztó, nyílván a hangszórót leragasztottam stb és a lámpával világítás közben azért törölgettem le a lefolyt ragasztót a telefon oldalairól. Nagyon pepecs és mocskos munka, de a végeredmény kollégák...nem hittem el..tényleg...3 dolláromba került, hogy megoldjam ezt a karcot..Engem iszonyatosan zavart mert egy sima fólián keresztül ugye látszódott nyílván azóta is az a nagy és mély karc.

    Ennyi a sztori.

    Bocs ha sokat pofázok :D

    06hetven701O656

Új hozzászólás Aktív témák