Új hozzászólás Aktív témák

  • kóóó

    aktív tag

    válasz thebear007 #10796 üzenetére

    Nekem egy hetes sincs az üveg, tegnap pont ahogy mutattam, hogy egyenlőre ez a legstabilabb mégha nem is érintkezik rendesen, berepedt.
    Mindig mikor előveszem a széleit végig simítom, hogy tapadjon rendesen és érintkezzen valamennyire.
    Na tegnap is ez volt, végig simítom, zsebbe be, meg sem mozdulok. Az időt megakarton nézni erre félig berepedve a kijelző. A zsebem mindig üres ahol a teló van.
    Levert egyből a víz, hogy csak a kijelzőt ne. Felfeszegettem és szerencsére a kijelző épp maradt. Egyenlőre maradt rajta a repedt fólia mert nincs másik kéznél.
    De már ez is fura volt mert gsm boltba felraktak és hazaérve néztem, hogy olyan mintha olajfoltos lenne a kijelző.
    Azon is gondolkodom, hogy nem-e gyári hibás volt az üveg. Majd 6000 pénz volt szal az sem lehet, hogy nem eredeti...

    Mas:
    Nektek is lassu a kijelző érintkezése. Gépeléskor tűnik fel ha meleg van, vagy zsebembe volt és kocsot meleg az idő kint.
    Olyan mint anno a Oneplus-nak volt a meleg miatt meghülyült a kijelző érzékelője....
    Na itt is ez van, félregépel stb...

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.: kóóó!

Új hozzászólás Aktív témák