Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz khron78 #41249 üzenetére

    Nejem vitte be a Westendbe (szerintem, onnan pedig a TMX -be került..). ~18e körüli összeg rémlik. Nem használunk semmi ilyen programot, se USB -be dugható ~3-8e /stb Ft -os kínai kütyüket, mert egyik sem szolgál releváns infóval. Szerintem, szétszedve, az akku megfelelő csatlakozóin, a gyári céleszközzel mérve van olyan eredmény, amivel "lehet mit kezdni".

    Mi azt figyeltük, hogy a mindennapi rutin használat után, estére, mennyi marad (vagy nem marad..) az akkuban. Mivel, annál a készüléknél már rohamosan romlott, sőt, dec elejére már rendszeresen töltőre kellett rakni hazafelé az autóban, így elérkezett a csere ideje.
    Üzemidő, most nagyjából kb olyan, mint közel ~2 évesen volt, pár hónappal a 8.0 -ás droid érkezése után. Én, ez utóbbit annak tudom be, hogy a 8.0 érkezése óta eltelt időszakban is jelentősen nőtt azoknak programoknak a mérete + teljesítményigénye, amelyeket folyamatosan használunk, és időre lebontva (egyenként) nem többet, mint korábban. Az újkori állapottal való, érdemi összehasonlító tesztelésére pedig (ez lenne a releváns) nincsen esély, mivel a 6.0 -ás droidra nem lehet visszatérni ODIN -nal + az akkori hálózati térerő viszonyokat sem lehet visszaállítani, stb, stb ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák