Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz E2E4 #33983 üzenetére

    Eddig teszteltem a gerner1 Topikgazda által ajánlott eddigi legújabb verziójú Naptár alkalmazást. A 4.4.00.51-es verziójú Naptár app. esetén kezdetben ilyen arányú hibátlan működést eddig még nem tapasztaltam, tehát az állandó hiba kezdett már „csak” random jellegűvé válni. (Hol van, hol nincs.) Viszont ez után előfordultak olyan esetek is, hogy egyáltalán nem jelzett a Naptár! - Mindezt úgy, hogy a Naptár app. továbbra is benne van a nem optimalizált alkalmazások között! :U

    A teszt alatt a beállított jelzési időpont után a Naptár ki volt lőve az alkalmazás kezelőből, és nem is volt megnyitva a jelzés időpontjáig. (Kivéve, ha addig egy újabb teszt időpontot állítottam be.) OFF-ban közlöm a teszteredményeket.

    4.4.00.51-es naptár app. teszt eredmény, 8 órán túli beállított jelzések esetén

    Ennyi idővel előtte állítottam be a jelzés időpontját / eredmény:

    1. 24 óra / kb. 0,7 sec. hangjelzés után leáll -> NOK.
    2. kb. egy hét / jelzés 10, és 30 perccel az időpont előtt – telefonbeszélgetés közben! -> OK.
    3. 14 óra / OK.
    4. 12 óra / „Ne zavarjanak üzemmódban” tesztelve -> OK.
    5. hetekkel előtte beállítva a hét egy adott napján történő jelzésnél / kb. 0,3 sec. hangjelzés után leáll -> NOK.
    6. 24 óra / kb. 0,3 sec. hangjelzés után leáll -> NOK.
    7. 16 óra / kb. 0,2 sec. hangjelzés után leáll -> NOK.
    8. 24 óra / jelzés 10, és 30 perccel az időpont előtt -> mindkét esetben OK.
    9. 18 óra / OK.
    10. 33 óra / Semmilyen jelzés, még a kijelzőn sem! -> NOK.
    11. kb. 3 nap / Semmilyen jelzés, még a kijelzőn sem! -> NOK.

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák