Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferike81

    senior tag

    Vettem egy ilyen töltőt a telefonhoz. Volt már vezeték nélküli töltőm, csak azon valami rettenetes led világítás volt, és éjszaka olyan volt a hálószoba, mintha egy diszkós keverőpultban aludtam volna. Ezen csak egy led van, így megvettem. Nos ami a gondom. Tegnap otthon voltam, ilyenkor wifin lóg a telefon, és azt vettem észre, hogy nagyon lassan tölti be a weboldalakat, miközben majdnem full a wifijel. Ki akartam kapcsolni, hogy mobilnetről menjen, de semmi. Sem repülőmódra nem reagált, sem wifi ki-be kapcsra. A galériát sem akarta megnyitni. Összefügghet ez a vezeték nélküli töltéssel, vagy inkább az 1500 óra bekapcsolási idő zavarta meg? Február óta van meg a telefon, eddig semmi ilyesmit nem csinált, valami pillanatnyi zizi lehetett szerintem. Kénytelen voltam újraindítani (pedig mániákus üzemidőb#zi vagyok :DD ), azóta minden okés.

    Jahh és nem öli az akksit, ha nem töltöm fel teljesen, csak 10-20 percet van rajta? Úgy értem eddig ha töltöttem kábelen akkor tudtam töltés közben telefonálni.

    Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

Új hozzászólás Aktív témák