Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    Sziasztok!

    Sok-sok várakozás, meg apróhirdetés átfésülés után ma végre birtokba vehettem az áhitott Telekomos S7 Black Onyx 32GB készülékemet. Az asszony S6-osa után már sejtettem, hogy előbb utóbb én is valahol itt fogok kikötni. Egyenlőre baromira tetszik, azt mondom az A3 2016 után, hogy nagyon megérte váltanom. Meglepő de az A3 2016 összeszerelésre és anyagminőségre egy kategória vele, de azért tudásban egyértelműen más kávéház. Remélem a hosszabb távú használat során kiderül majd, hogy stabilitásban az S7 is hozza, amit az előd samsungok és akkor hosszú időre társam lesz! Amúgy szerintem ő egy utolsó mohikán (microUSB, fizikai Home gomb, 5.1") ezek a tábla csoki hosszúságú S8-asok nagyon szépek, de nekem már túl használhatatlanok és attól tartok, hogy az ezt követőek sem lesznek kisebbek, kompaktabbak.. :(

    A kérdésem az lenne, hogy a Nougat-ban lett kilőve a gyors csatlakozás funkció az értesitési sávról? A 6.0.1-et futtató A3 és az S6 is tudta ezt, a TV-re szépen streamelték pl. a képeket, de az S7-esen nem találok ilyet, a Smartview pedig nem megy a TV-mmel. :F
    - Szerk: Közben megtaláltam!

    Más: A névjegyeknél muszáj neki az én Profilommal kezdeni? Nem lehet ezt eltüntetni esetleg a lista elejéről?

    Egyéb gondom egyenlőre nincs a nougat-al, a többi része faja szerintem, nagyon tetszenek az új funkciók! (FHD renderelési lehetőség, Kékfény szűrő, Always On Display, stb)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák