Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andralin

    aktív tag

    válasz Ákkk #15210 üzenetére

    Hát erre csak akkor kaphatnánk választ, ha szétszednénk jobban egy eredeti Samsungot és egy Nillkint is.

    De ne felejtsük el, hogy a nagyobb nevű gyártók is számtalan terméket gyártatnak Kínában, a Kínai gyártás nem egyenlő a silány minőséggel. Attól még lehet minőségi is egy termék meg silány is.

    Amúgy meg simán el tudom képzelni, hogy a Samsungosban nincs ilyen kifinomult processzoros vezérlés és jobban veszteséges a töltés vele, így több veszteséghőt termel, és ennek elvezetésére kell bele a ventilátor. A Nillkinben pedig a kifinomult vezérlés miatt kisebb a veszteség, nem melegszik annyira, hogy kelljen a léghűtés. De ezt a gyanúmat csak a két töltő komolyabb vizsgálatával lehetne alátámasztani, csak hangosan gondolkodtam. ;]

    Amúgy közben meg rájöttem, hogy van a Nillkin töltőm papírdobozán egy hologramos eredetigazoló matrica!
    Ennek a matricának az alján le kellett kaparni egy csíkot (mint a sorsjegyeknél) és találtam egy 20 jegyű eredetiség ellenőrző egyedi kódot!
    Ezt a kódot beírtam beíram a Nillkin Anti-fake Center oldalán itt: [link], és tádáááám, kiírta, hogy eredeti a cuccom és ez volt a legelső alakolom, hogy ezt a számot ellenőrizték. :DD

    Őszintén szólva csalódtam volna, ha a Banggood-tól hamis cuccok kapok. Ők nagyon kényesek arra, hogy hamis termékeket ne áruljanak. Nem úgy, mint az ebay, aliexpress, stb. Szóval ez tutira eredeti. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák