Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz #79335424 #1876 üzenetére

    Ó istenem. Most komolyan. GPS-t minek automatizálni? Hálózatmód váltásához minek automatizálás? 4G oszt csá. Szinte mindenütt van már és sokkal jobb az üzemidő, mint 3G-n. A 2G-t lassan törölhetnék az élők sorából, kb. 10 éve elavult technológia.
    Gondolom, az akkus görcsölés miatt, de hülyeség. Nálam szinte minden be van kapcsolva. GPS, 4G, mobilnet, wifi. 1 napot simán hozott mindegyik telefonom, akármit csináltam vele. 2-t úgyse tudsz kipréselni, a másfél meg hülyeség, mert napközben úgyis töltened kell. Éjjel töltöm, reggel leveszem, a napot tuti kibírja. Én használni akarom és fogom is a telefonom, nem pedig azon aggódom, hogy vajon követnek-e, vajon kibír-e két napot, vajon fölösleges-e a bekapcsolt 4G...
    Nem élsz te egy kicsit burokban?

    vadászcsiga:
    "Viszont nem olvasom hogy sos vízbe nem szabadna bevinni"
    Azt valóban nem, de a linkelt pdf viszont azt írja, hogy édesvízen kívül másba teszed (gondolom kóla, sós víz, etc.), csak öblítsd le sima vízzel. Szóval nem írják, hogy mehet a tengervíz, de nem is tiltják. Nekem van egy régi IP68-as fényképezőgépem, ott is így írták, és hányszor lubickolt tengervízben. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák