Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaba#10

    csendes tag

    Egyetértek, szerintem sem kell aggódni.

    Én is nagyon nehezen tudtam végigvinni a rendelést az oldalon, egyfolytában hibajelzést dobott, vagy szimplán be sem töltött (reggel 8-kor vettem észre véletlenül, hogy egyáltalán van ilyen akció a T-nél is, de akkor nem is tudtam rendelni, intéztem a dolgaimat, majd 11 körül próbálkoztam újra, és akkor sikerült). De miután végigvittem, egyből "szállításra vár" címkét kapott, e-mail értesítést is kaptam róla. A telefonon történő értesítésről én nem is hallottam. SMS-t azt kértem a csomag szállításának állapotáról, de hívni nem hiszem, hogy hívnának. Igaz, én arany/platina szintű régi felhasználójuk vagyok, és hűségidőt hosszabbítottam náluk. Keddre írták, hogy átvehetem egy debreceni üzletben (mivel itthon nem tudnának utolérni), és remélem a legjobbakat.

    Még senki nem válaszolt egyébként arra, hogy a gyári fólia az milyen a kijelzőn? Vagy van-e egyáltalán? Nyilván nem a reklámos vastagra gondolok.

    Illetve tok, fólia az gondolom bárhol beszerezhető ehhez a típushoz mondjuk Debrecenben?!

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák