Új hozzászólás Aktív témák

  • papa237

    csendes tag

    Ehhez a futár témához csak annyit tennék hozzá hogy, a szállító cég üzlet szabályzatában le van írva hogy, ha sértetlen lezárt dobozt, vagy csomagot visz a futár, nem köteles tételesen átadni neked.Tehát ha a futár az üzletszabályzat szerint jár el akkor neked nem lett volna telefonod az fix.Főleg hogy még jattot sem adtál neki,élhetett volna a jogával hogy neked nem szolgáltatja ki a küldeményt. Én biztosan így tettem volna valószinűleg kopasz volt a futár. Ezt mondom olyan okból hogy a nevezett cégek lezárt sértetlen küldeményt visznek ki a megadott címre és DB szám szerint. 1 DB csomagot sértetlenül átvettem és aláírod,ha nem veszed át megy vissza a Feladónak. A nevezett cég munkatársai erő felett teljesítenek
    100 - 120 címmel a hátuk mögött naponta reggel 5-kor kezdenek és jó esetben 7-8-9 óra van este amikorra végeznek. Ha csak a címek felénél meg kell várni ameddig az ügyfél tételesen átveszi a küldeményt akkor aznap nem tudja teljesíteni a feladatát. Ha csak a címek felénél 100 ft jattot kap akkor is a fizetésén kívül keres 5-6000 ezer ft-ot. Engem meg KURVÁRA nem érdekelt volna hogy meg akarod nézni.mert a te jattod nélkül is keresek annyit hogy ne érdekeljen. MÉG KIRÚGATNI SEM TUDOD MERT AZ ÜZLETSZABÁLYZAT SZERINT JÁRT EL.A T-Fos nak ezt tudatnia kellene a vevőivel. Pont........

    TEL:+3630

Új hozzászólás Aktív témák