Új hozzászólás Aktív témák

  • b.bela1

    őstag

    válasz cslazokdani #20589 üzenetére

    Ha egy éves, akkor 2012. Nekem két hónapja volt ez az lte mizériám. Akkor átrágtam. Telenor oldalon írták valahol, akkor, hogy fél éve van náluk usim. Tehát vagy ez nem igaz, vagy eltájékoztattak. Én akkor ki is cseréltem. Mh8-on voltam. Kari betesz. Nincs lte. Rágom a guglit, kijön, hogy a telenor most, mármint akkor teszi elérhetővé az lte-s romot. Ok. Az nem kell, de kijött közben az xeh mha. Felteszem, elindítom lte, örülök. Az automatikus hálózatválasztóban akkor jelent meg az lte felirat. Azóta stabilan működik. Ha van hálózat, számlás csomag nettel, usim, és mha( de csakis az, ill. friss telenor) akkor menni kell. Próbálj bemenni másik helyre. Mondd, hogy kártyát akarsz cserélni. Attól, hogy fekete, még nem usim. Ha két évnél régebbi, akkor ingyen cserélik. Ha nem, akkor 3-5 ezer. Dea telós ügyfélszolgálat is megmondja jelszó után. Elvileg magától csatlakozik, de a telenor oldalon fent vannak a beállítások. Próbálkozz. Valami még nem jó.

    [ Szerkesztve ]

    Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

Új hozzászólás Aktív témák