Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz kchris78 #374 üzenetére

    direkt írtam, hogy nem újdonság, de gyári fw-be integrálva eddig nem találkoztam vele androidos vonalon. aki nagyon akarta, az eddig is meg tudta csinálni, csak itt most eléd rakják, rettentő felhasználóbarát módon. én kb fél évente (vagy gyakrabban) cserélek telefont, az esetek többségében nincs hangulatom 3rd party szoftverrel felkonfigurálni ilyeneket.

    2D arcfelismerésre: OK, biztos át lehet verni, még sose használtam ilyet, különösebben nem is néztem utána. na de mennyire reális, hogy elhagyod a telefonodat és olyan minőségű videót, képet, akármit szerezzenek rólad, amivel ezt meg lehet csinálni? célzott támadásnak nem vagyok kitéve, amúgy meg életszerűtlen.
    de az egész témával kapcsolatban az a véleményem, hogy rohadt nagy hiba volt eltávolodni a hátlap közepén elhelyezett, kör alakú, rendes méretű ujjlenyomat szenzortól, a la Huawei&LG. azoknál gyorsabb megoldás nem volt, mire kivettem a zsebemből, már fel volt oldva, az arcfelismerés igazából azért kell, mert nem ezt a megoldást alkalmazzuk, a 2D-t át lehet verni, a 3D-hez kell egy valag szenzor, az írisz letapogatáshoz pontos pozicionálás, a kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó meg mókás, jól mutat a leírásban, de nem olyan kényelmes, kérem vissza a Mate 10 Pro szenzorát.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák