Új hozzászólás Aktív témák

  • thamasz

    senior tag

    válasz Silenzio #1480 üzenetére

    Alátámasztom. Úgy emlékszem elsőként kezdtem el dicsérni itt a fórumon az S10 fülesét, hogy mennyire jó. Először az S8 fülessel hallgattam, mert nem akartam kibontani az újat, mondván hogy úgyis ugyan olyan. Hát nem az. Mikor mégis kipróbáltam, pedig még bejáratós, alig akartam abba hagyni a zene hallgatást. Már az S8 -nál és itt is csak a dolby atmos van bekapcsolva, és a személyre szabott korrekció. Ez az amikor kis sípolásokkal leteszteli a hallásodat és ahhoz igazítja a hangzást. Mindenkinek ajánlom, sokat dob. A teszt zene forrása pedig a Tidal. Valaki kérdezte mi az ajánlott streaming szolgáltatás. Tidal kiváló. Előfizetve hifi sőt most már a legjobb a "master" szint náluk. : "What is the difference between HiFi quality and Master quality?

    HiFi audio is a superior sound, but is still limited in its resolution—44.1 kHz /16 bit.

    TIDAL has partnered with MQA to deliver something infinitely better: an authenticated and unbroken version (typically 96 kHz / 24 bit) with the highest-possible resolution—as flawless as it sounded in the mastering suite. And exactly as the artist intended it to sound."

Új hozzászólás Aktív témák