Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Trichie #36397 üzenetére

    Samsung smart swich tudja menteni elvileg PC-re a telepített appokat is (azt nem tudom, hogy a beállításokat milyen hatékonysággal menti. :F )

    dancsuri: én meg azt gondoltam, hogy cserélődni fog, ezért lepődtem meg.
    Ez alapján, ha kijön Taiwanon a márciusi Google biztonsági frissítés hamarabb, akkor elvileg azt is
    felrakhatnám? :F :DDD

    ..ám, tényleg: most akkor továbbra is olaszra kapom majd meg a biztonsági frissítéseket? Azt gondoltam, ha felteszem a német romot, akkor majd az arra - jellemzően elsők között - kijövő frissítéseket fogom megkapni, de akkor mégsem, hanem csak az olaszra kiadottakat kapom meg OTA, ezután is. Nem teljesen az lett a végeredmény, mint amire gondoltam mikor elkezdtem a rom "cserét", ez esetben. :U
    (root nem játszik, mert van olyan appom, ami nem futna rootolt telón)

    Analógiát vonva, van egy problémám: van a családban egy S6 Edge+, amire a Voda (VDH) FW csak a tavaly szeptemberi biztonsági frissítéseket tartalmazó romot adta ki, azóta semmi frissítést sem - erről erőteljesen levelezek is velük - míg az XEH-s független magyar rom már minimum a 2017.januári frissítéseket is tartalmazza. A fenti Odinon példám alapján, akkor nyugodtan nekiugorhatnék a VDH-s romra ráhúzni az XEH-t, ha a végeredmény csak egy biztonsági frissítés, és nem a rom cseréje.. :U (persze, azt nem teszem meg, a kérdés elméleti, mert a Vodától várok megoldást/ FW-t, ami éppen annyira naprakész, mint a független készülékekre elérhető romok.. :W )

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák