Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vrgkrisztian

    aktív tag

    válasz mazsi1911 #254 üzenetére

    egyebkent nekem a note3 is szokott 8-12oras kijelzoidoket hozni,ha csak olvasok,vagy twitterezek,egyéb hasonló egyszerű appokat görgetek.
    a note fényereje pedig 750nit,csak a kézi módban erősen korlátozva van a max fényerő,csak auto modban erős napfényben hoz ennyit. a note 3 olyan 640nit korul volt ha jol emlekszem.
    na mindegy.
    egyébként engem aztán nem érdekel a qhd,meg az erősebb hardver,ha van olyan gyors,mint a mostani 3,akkor kell.
    itt hármason bizony elég szar a keret,és a kamera sötétben:(

    tudtok valamit arról,hogy hőmérő megmaradt e a négyesben?mert én nem láttam/olvastam sehol. itt nagyon hasznosnak találom,sajnálnám,ha kihagyták.
    nekem az új ájfon is rohadtul tetszik,de maradok a note vonalnál a következők miatt:
    szabadabb rendszer(nem kell ájtúnsz,meg lehet kalózkodni ;] ),ÉRTESÍTÉSI LED,bővíthetőség,s-pen

    bocsi a picit kacifántos összevissza hsz-ért,de telóról vagyok és sietek is :))

    még valami: ez a gyorstöltéses bigyó írtó király,bár a note3 is rohadt gyorsan feltölt,legalábbis úgy tűnik,de azért fél óra alatt 50%ot közel sem tud felszippantani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák