Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz TomPack #163 üzenetére

    Van sok forrásból is magyar garancia(igaz csak 1 év) + ÁFA mentes szállítási lehetőség(Kínából - Spanyol garanciával) is van egy csomó webshopnál.
    Egyébként sokszor a magyar Samsung garancia sem ér szart sem, de még az Apple sem. Nem tudom hány ismerősöm panaszkodott már ezekre, hogy az S6-ra várt 1 hónapot, vagy az i6S-re és visszaküldték szarul.
    Látom mindenkinek csak a másik oldal mocskolódása megy, kinek épp mivel van tapasztalata. Azt senki nem akarja elfogadni,hogy valakinek ez jött be, valakinek az. Valaki megelégszik az AOD-dal 100-130k-ért. Valakinek meg teljesen jó a LED is a 40-50 ezres kínaitól is. Senkinek nincs igaza.
    Most Én is kezdjek érveket felsorakozni, hogy miért jó a LED és miért az AOD? Nekem pl. édesrohadtmindegy, így is úgyis jelez a Xiaomi(szar kínai okos karkötőm, sajnos nem egy 130 ezres iWatch vagy tököm tudja mi van még) okos karkötőm, ha jön valami. Így is úgyis meg kell nézzem, meg kell nyomnom a telefont.
    Minek esik itt mindenki a másiknak? Nem lehet korrekt érveket mondani anélkül, hogy a másiknak a pénztárcáját túrnánk, hogy csórónak csak kínaira jut? Tudatos vásárló nem létezik?
    Nekem is volt Samsungom, volt nem egy kínai telefonom. Sokat azért cseréltem le, mert egyéni balfaszságom vagy épp a munkám miatt betört a kijelzője, a Samsungnak konkrétan több lett volna a kijelző cseréje, mint maga a telefon. Ekkor vettem ugyanannyiért egy fejlettebb kínait, ami az Én igényeim teljesen kielégíti. Nincs rajta AOD, de nem is hiányzik. Nem is baj, ha épp olyan helyen van a telefonom, akkor ne is lássa senki más rajtam kívül, hogy nekem épp mi jött a telefonomra,elég, ha én tudom. Ha meg ilyen nagy király a Samsung, miért nem rakta bele a LED-et is meg az AOD-ot is, aztán döntse el a vásárló?
    Na, akkor még egy példa a SAMOLED-re, betekintési szög. Ti mindennap mutogatjátok a telefont egy körben ahol egyszerre 5-en 6-an nézik a telefonotok? Nekem is tetszett a színvilága, tényleg baromi jó kijelző, de engem sokszor zavart, hogy a mellettem álló is látja, hogy mi az isten van a képernyőmön.
    Na, most tessék, jöhetnek a kések a mellkasomba, mert kb. mindenki a saját igényeinek megfelelő indokot mondott, hogy neki az miért megfelelő és miért nem. :U

    Mindenki hajtja itt a saját igazát, de a racionalitásoktól már mindkét tábor elrugaszkodott teljesen. :U

    Kb. olyan parttalan vita, mint hogy csak a VW jó, a Renault vagy Citroen szar. Holott mindkét tábort tudják erősíteni jó és rossz tapasztalatok.

    De már ezt a hsz-t is bánom megírni, majd jön, hogy akkor használjam a szar kínai telefonom. Használom is. Nagy megelégedéssel. ;] Természetesen a másik tábor véleményét is elfogadom. Mindenkinek a szív ügye, hogy mire költi el a 100-130 ezrét,egy A5-re, vagy pedig egy kínaira. Én már senkit nem próbálok meggyőzni az ismerősi körben sem, maguktól veszik a kínait. Aztán vagy bejön vagy nem. A Samsung telefon is vagy bejön vagy nem.

    Köszi, viszhall!

Új hozzászólás Aktív témák