Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Dare2Live #37 üzenetére

    Nem gyanus, hogy ZEN az egész X86 termékportfolióra skálázódni fog? Igen ez Intel piacának 90%a, az nagyon nem kicsi Intelnek.

    Picit varjunk meg ezzel. Egyetlen konkret teszt sincs....csak meg par info van, meg Lisuka vigyora...ami szamumra nulla.

    Intelnek sincsenek.

    Azert ez nem igy van. A skylake, kaby lake, haswell U sorozat eleg utos. Igaz konkurencia hijan be kell ernunk azzal ami van. Visszont en mar vertem laposra aztali 4 magos 95 W TDP-s AMD APU-t egy ici pici haswell i5U CPU-val ami 15 W-ot zabalt. Azert az utotte rendesen az AMD asztali kazanjat.

    Mért szerinted server vonalra nem jön zen? Nézz rá alapvetően oda van megcsinálva.

    Az AMD mar evek ota nincs jelen a szerver piacon. Inkabb az ARM lassan kezdi felzabalni ezt a szeletett. Visszont az Intel az idok kezdetetol fogva jelen volt a szerver vonalon. Eloszor nezzuk meg mit fog villantani az AMD, azutan bontsuk a pezsgot, mert mint irtam fentebb....az Intel az utobbi evtizedben bizonyitott...az AMD meg csak igergetett.

    (#40) Varoz : Dare2Live kollega leirta, de szerintem kicsit sincs a kepben hogy is allank a dolgok most.

    Ugye, az ARM kezdi kostolgatni a szerver piacot, aztan kezdi csocsalni az ultra mobil eszkozoket...tehat egy UltraLow fogyasztasu lapos, passziv hutovel amin teljes asztali win10 mukodik. Na itt kezdodik az igazi harc..nem az asztali piacon. Lassan az ARM eler mindenhova..nem lennek meglepodve ha 4-5 ev mulva mar komoly jatekos gep lenne ARM alapokon.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

  • Jack@l

    veterán

    válasz Dare2Live #37 üzenetére

    Biztos fog egyszer, de szerverbe és komolyabb munkaállomásokba nem fogja venni a kutya se az első szériát, ugyanis koncepcióhibás. 3 féle módon hekkelhetők rajta a virtuális gépek.

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák