Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    válasz KINKY_007 #44 üzenetére

    Köszönöm a felvetést, 2009-ben érettségiztem, mindkét emelt infót megcsináltam, szóval ebből a szemszögből is látom mit kérnek, illetve szakmai informatikát tanítok, mint ahogy írtam egy szakmai szakközépben. Kb. egy - két hónapja olvastam el az idei követelményt mind a négyfajta info érettségire, a tanterv összerakásban ugyan közismereti tárgyakét nem kellett, csak szakmait, de arra is van rálátásom, mert az előírásokat ismerem, továbbá nálunk a kollégák között van egy olyan hülye szokás, hogy kommunikálunk. Igen, tudom milyen programok választhatóak (és azt is, hogy a választhatóak közül melyeket választhatja ténylegesen a diák). Sőt három fiatalabb testvérem lévén arra is van rálátásom, hogy mit oktatnak most, egy általános iskolában, faipari szakiskolában, illetve egy műszaki - elektronikai szakközépben. Tovább megyek, mérnökként azzal is tisztában vagyok, hogy amiket tanulnak (tanítunk) az mennyire használható (tárgyanként nyilván eltérő), hogy mennyire kevés az idő a diákok képességeihez mérten, mennyire mást és máshogy kéne oktatni, de nem lehet, mert elő van írva minden. De végülis tényleg nem vagyok képben :R

Új hozzászólás Aktív témák