Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz bambano #8 üzenetére

    Jah, a külön adatbázisokhoz egy kis T. Homár történet, sajna velem történt/történik...
    Naiv ügyfél (én), ~6 év mobilnet előfizuval -mivel anno Emitellel nem lehetett megegyezni (ami szintén Matáv volt), újra próbálkozik: legyen vezetékes net is otthon, mert jobb lehet, mint a mobilnet :D
    Ügyintéző menyecske jelzi, h van egy kis tartozás, ki kellene fizetni. Nem tudja mennyi mert már a "behajtóknál" van...
    Oh, wattafakk? Hiszen ügyfél vagyok évek óta, mégis mit nem fizettem be? Lavóros TV-t. Mondom az itt sosem volt, illetve csak Digi. Pedig a címemen van, 2 éve volt, nem fizettük. Név az más, de én tartozom, mert az én címem? :U Adatot nem adhatnak ki, mert nem én szerződtem.
    Mondom akkor milyen papírok alapján írtak szerződést? Hol a lakcímkártya scan, valami? Aki beszerelte az aláírta, stb... látni szeretném. Nem lehet, nem én vagyok az ügyfél...
    Csak az adós vagyok? lol. Mondom sem felszólítás, sem más nem kaptam a bő 2 év alatt, mégis mire vártak? Hogy végrahajtót küldhessenek? Nagy nehezen felírták az "előfizető" adatait, persze ez tilos.

    Mivel sem a központban, sem a képviseleten nem tudtak semmi érdemlegeset mondani, nem tudták mi van, hogy történhetett... de megszűntetni sem lehet, mert hát TARTOZOM... Szal. rendőrségi ügy lett, természetesen a név és a személyi adatok is hamisak, okirathamisítással indult eljárás ismeretlen tettes ellen... de ez sem elég, hogy a "tartozásom" megszűnjön, szal. ennyit a tré csoportról. Megjegyezném, h ennyit tévedni több, mint gyanús, csak azt nem tudom mire kell nekik egy set-top box és a lavór? Nem akkora biznisz, h rendőrségi ügyet kockáztasson vki miatta sztem. Igen, vádaskodom: a trések vastagon benne vannak, mert ennyi adatot "elnézni" lol...

    A rendőrség még "nyomoz"... :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák