Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    válasz Digital #1887 üzenetére

    Igen, minden további nélkül alkalmas rá hogy streameljen filmet a Synology NAS-ról. De előtte le kell töltened rá az Apple store-ból az Infuse vagy a MRMC programot. Ezek közül én az Infuse-t tudom ajánlani mert mindent beállít magától. Azt hiszem egy ideig ingyenes vagy hogy is van, nem emlékszem rá pontosan, de egyébként fizetős, azonban évente csak egyszer kell talán 3000-et fizetni érte. De erre sem emlékszem tisztán. :-) Majd valaki kijavít ha hülyeséget írtam volna.
    Azonban most, hogy megválaszoltam a kérdésedet, én is kérdéssel fordulnék a közösséghez, hasonló témában.
    Egy hónapja vettem egy Synology 218+NAS-t. Az a problémám hogy képtelen vagyok beállítani hogy ne szaggatva játsza le az Apple TV a nasról a filmeket. Eddig egy usb külső HDD volt az Asus AC56U routeremre kötve és az Apple tv onnan szaggatásmentesen játszotta le a filmeket.
    Örülnék ha valaki aki Synology NAS-ról Apple TV-vel stream-eli a filmeket és segíten mit és hogyan kellene beállítanom. Az a vicces hogy van egy másik, kis gagyi X96 nevű medialejatszom is, az meg szaggatásmentesen játsza le a filmeket.

Új hozzászólás Aktív témák