Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok !
    ROM: MIUI 12.0.1.0 by xiaomi eu
    ROOT infók:
    - Magisk (mi más ? :P ) legfrissebb stabil manager és magisk su (vagy mi a bánat a neve)
    - SafetyNET funkció (ami ha jól emlékszem magába foglal 3 dolgot is) teljesen ződ mint az ég !
    - Magisk Appot hideoltam
    - Magisk hide funkcióban pedig a Revolut van teljesen kipipálva és a gplay servicesnél egy service aminek a vége ".unsafe" - (ha jól emlékszem ez telepítés után így volt!)
    Probléma:
    Nem biztos, hogy telefon / root a probléma de már másra nem tudok gondolni. Használom már a Revolutot több mint 1 éve. Szerettem volna egy olyan embernek küldeni payment request linket akinek nincs revolutja de sajnos nem tudtam, mert a kedvenc hiba üzenetem fogad. "Valami hiba történt"...... Persze pénzt küldeni linkkel tudok ! :D
    Nem tudom van-e köreinkben olyan ember aki még ugyan ezen telefonnal (akár más rom) használ revot és találkozott már ezzel a problémával.
    Ha nem találkozott de használ revot akkor megtenné nekem azon szívességet, hogy kipróbálja ? Illetve leírja a tapasztalatát s hogy milyen rom + root van-e.... Mit hogyan állított be !?

    Amiket próbáltam: (természetesen sikertelenül)
    - Magiskban hideoltam az összes gplay servicest, google playt és a biztonság appot
    - Telefon nyelvét át állítottam en_US-ra
    Egyéb kérdés, a telefon "régióját" amit ha jól emlékszem a friss rom megszokott kérdezni, azt hol tudom átállítani ? - Mint ha lenne ilyen. Már arra is gondoltam, hogy a Magyarország régióval van baja....

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák