Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RECSKA

    veterán

    válasz KrAt #1 üzenetére

    Szega!

    Végre! ;]
    Nektek még nem is volt olyan nagy szopás! :DDD
    Kíváncsi vagyok, milyen lesz, nagyon szeretem ezeket a kadikat.

    Csak így tovább!!! :R

    Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

  • BobChemistry

    őstag

    válasz KrAt #1 üzenetére

    gratula a kocsihoz :)

    nekem egy régebbi modell volt, "kocka" Kadett D, 1981 évjárat, 1.3 S
    még ma is megy, igaz nem nálam, én túladtam rajta pár éve

    azóta van számítógépem, azt hittem olcsóbb lesz, de tévedtem
    amennyit beleöltem már a PC-be, vehetnék még két kocsit
    :DDD

    Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

  • Skyhigh

    senior tag

    válasz KrAt #1 üzenetére

    Sziasztok!

    Szép írás, és sok szerencsét az autóhoz, remélhetően nem rágod le a kezeidet a várakozásban :)

    Gondolom azzal tisztában vagy, hogy a morcosítást a KPM-esek komolyan büntetik.
    Csak példaképpen, nyugat-Békésben laktam, és volt ott egy gyönyörű F Astra kombi, morcosítva a motorháztető, pogácsák a felnik alatt, és a kerék kilógott, a karosszéria vonalából.
    Egyszer elugrott Békéscsabára és belefutott a KPM-esekbe, akik csak úgy engedték tovább, ha leszedi a kerekeket, valamint a motorháztető is és még perkál 30000Ft büntetést is, valamint 2 héten belül elmegy műszakira is.
    Mivel 4 pótkereke nincs nagyon az autóban senkinek sem, a birsággal, kerekekkel, gépháztetővel együtt az út 80000Ft-jába került.

    Utána már csak a városban használta, mert le lett adva róla a drót a megyében, de a helyi rendőrök meg nem foglalkoztak vele.

    Egy Balatoni nyaralás közben a sima rendőrök kapták el újra és ott már visszaeső lett, levették a rendszámot, hazaszállítás újra forgalomba helyezés 200000 Ft.
    Felhúzta magát és meg akart tőle szabadulni, de az okmányirodáig nem érkezett meg a papír amivel újra forgalomba lett helyezve, sőt ilyenkor eladni sem lehet, hiszen az új forgalminak más volt a száma mint a réginek...

    6 hónapig szivatták, a helyi rendőrök nem tudtak neki segíteni!

    Utaznak még az aluszárnyakra, azt az én autómról le is szedették a rendőrök Bp-en, valamint Szegeden a rendőrök a jégfehér helyzetjelzőt szedették ki.

    Állítólag ki van adva nekik, hogy ilyen autókat csak átépítési engedéllyel, valamint azt a forgalmiba bejegyeztetve engedhetnek tovább.

    Ez sem olcsó, a teljes huza-vona közel 30000Ft be kerül és még akkor is elutasíthatják…

    [ Szerkesztve ]

    A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

Új hozzászólás Aktív témák