Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz DraXoN #41 üzenetére

    teljesen normális ha néha egyik lökhárító a másiknak megy kicsit ... az egyik ajtó a másikhoz "hozzáér"..

    Mi a f@szér' lenne normális? Ez így hova van rögzítve? Vagy ez általános dolog és én nem tudtam erről? Nyitom az ajtót, látom, hogy közeledik a másik autóhoz, megfogom és megállítom. Pont. Miért kéne hozzáérni? Tolatok be, forog be a kocsi eleje, nagyon-nagyon necces, behúzom a kézit, kiszállok, megnézem, ha nem jó igazítok.

    Tényleg csak nekem olyan természetes az, hogy más tulajdonát nem basztatjuk semmilyen szinten?

    Egyszer valaki felvetette, hogy akkor csomagold körbe a kocsidat bubis fóliával. Az igazi óvoda biturbó.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz DraXoN #44 üzenetére

    Ja, hogy ha elér egy kritikus tömeget az influenza, akkor az normális. Ha elég hülye van az úton, az normális.

    A véletlen balesetek meg, khm, igen. Mindenki IFA-val jár meg UAZ-zal, hogy 1 ponton akad, de az olyan, hogy letépi a felnőtt kezét. Meg Catrina hurrikán. Pontosan ketten tudjuk jelen esetben, hogy nagy vonatfüttyöt.

    Ha gondod van a kocsival, csináld meg vagy csináltasd meg. Ne az én tulajdonom tesztelj vagy oldd meg a gondodat. Ha kell, szedd ki, vidd gépműhelybe, síkoltasd vagy állíttass az ajtón. Én megtettem már többször is :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz DraXoN #50 üzenetére

    Akkor állandóra be lehet tenni a pajszert a verdába és ha valaki hülye volt 1-1 körmös mehet is. Kezét csókolom. Aztán mikor már automata kocsit sem tud vezetni, mert nem marad ép ujja, talán leesik neki. Ha akkor sem, akkor megfelelő intézménybe kéretik elhelyezkedni, mert társadalomba nem helyezhető embertársunk.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • kenwood

    veterán

    válasz DraXoN #149 üzenetére

    Nem errol van szo. Aki ad magara, normalis butorokat, ruhakat vesz, a pct se otezres hazba epiti, rendet tart otthon, az nem jelenik meg sehol serult autoval.

    Nem az a baj, ha valaki igenytelen, hanem az ha lenezi azokat akik nem.

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • orion1025

    őstag

    válasz DraXoN #149 üzenetére

    Még mindig nem értek veled sem egyet. Ha én vásárolok valamit, akkor azt én szeretném szétbaszni, nem pedig másnak veszem. Arról sem én tehetek, hogy az emberek túlnyomó része igénytelen a való világban, csak a külvilág felé adják a csudálatosat. Én még mindig párom autóját tudom felhozni példának, egy 25 éves kramanc, de egy féltve őrzött kincs, amibe egy vagyont pumpáltam. Ő a hetedik tulajdonosa, az előző gazdái nem bántak vele kesztyűs kézzel ami a renováláskor derült ki, szóval ez is mindent elárul a társadalmunkról. Én nem azért pátyolgatom (azt ami nem is az enyém), mert abból irdatlan pénzeket akarok kipakolni egy esetleges eladáskor, hanem azért, mert nem vagyok igénytelen, hogy egy szakadt szarba ültessem a Zasszonyt! De ez nálam hatványozottan igaz az egész életemre, utálom az igénytelen embereket/dolgokat, és szeretem mindenem patika állapotban látni minden nap.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz DraXoN #156 üzenetére

    Én a XIII egyik parkolóutcájában -ami mindig tele volt- szinte mindig csak fa alá tudtam beállni. Fától függően vagy mindig gyantás volt a kocsi vagy a fákon lakó varjú és szarkacsaládok szarták össze _masszívan_ a kocsit. Végülis feljelenthettem volna őket...

    Meg azt a balféket is aki a 14-es vilin nem tudott kapaszkodni és rálépett az új még gyári szagú bőrcipőmre a redvás talpával. De akár össze is verhettem volna ha nem fizet íziben...

    Esetleg a mellém beparkoló autóján kellett volna bosszút állnom, mert a gazdája visszahajtotta a tükrömet, és az én autómhoz nem érhet hozzá senki mert az tabu.

    A hülye biciklisfutárokra -akik az autósorok között cikáznak és néha hozzáérnek a visszapillantóhoz- is rá kell húzni a kormányt, had tanuljanak, mert csak ebből értenek :))

    ;]

    [ Szerkesztve ]

  • sutszi

    veterán

    válasz DraXoN #149 üzenetére

    Szeretném ha kifejtenéd azt a logikát ami szerint a kopás = valaki ráb@ssza az ajtót a kocsira.
    Szerintem a kopás természetszerű elhasználódás. Mint pl a motorkopás, vagy a fékek. Az, hogy valaki normálatlanul viselkedik mintha egyedül lenne a sárgolyón, az nem kopás. Fentebb már kifejtettem, bár nagyon átpörgött felette a fórum. 1 kis karc után még 200 kis karc jön. Utána meg úgy néz ki a kocsit mintha ráült volna egy elefánt... A 200. után azért már csak megcsináltatja az ember. Azt ki fizeti ki? Ha meg nem csináltatja meg de eladja, akkor értékcsökkentő hatása van. Azt ki téríti meg? A 200 balfék aki nem tud kinyitni egy ajtót?

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz DraXoN #167 üzenetére

    Nem tudom, hogy ez a félre magyarázás szándékos, vagy csak nem érted(értitek) a problémát.
    Először is a "kopik" szót használtad többször is... Gondolatolvasás még nem opció, így arra kell hagyatkoznom, amit írsz.

    Másodszor, itt nem arról van szó, hogy nem történhet meg valami... Még csak nem is a bubi fóliáról... Arról, hogy a társadalom egy része a minimálisan elvárható odafigyelést sem hajlandó megtenni ezért kárt okoz más tulajdonában. Ez pedig egyértelműen forintosítható anyagi kár. És ha már megtörtént a baj, akkor még a felelősséget sem hajlandó érte vállalni. Mindezt még megideologizálva.

    A bevásárló kocsi nem az enyém. Pont nem érdekel, ha egy ilyen gyenge elméjű nekimegy... Azok nincsenek fényezve. Nincs rajtuk műanyag elem ami repedhet... Lényegében nem gyűjtik a látható sérüléseket.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • rdt89

    addikt

    válasz DraXoN #187 üzenetére

    Látod te is megbecsülöd, azaz nem borítod le a bontóba, hanem vissza állítod a gyári állapotba, mert szereted és ez itt a lényeg. Édesapám 21 évesen adta el a 406-os Peugeot-ját /a kocsi volt annyi idős/, ebből 18 évet nálunk élt meg az aa autó, és az eladás pillanatában (350 ezer forintért) is olyan állapotban volt mint egy szalon autó. Így dicséretes, hogy a 33 éves gépet visszahozod az életbe, sok sikert hozzá és pont ezért nem fogom eladni a 26 éves 306-omat, hiába van újabb-fiatalabb autó mellette. :)

Új hozzászólás Aktív témák