Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz Kansas #64 üzenetére

    azért ez így ebben a formában pont annyira nem igaz mint hogy a kriptóknak nincs semmi haszna. ne relativizáljunk már könyörgöm. ha az egyik igen akkor a másik is.

    nem kell szeretni. engem is az agyvérzés kerülget amikor belegondolok hogy mennyi erőforrás van/volt/lett elb*szva a videojátékokra és a kriptóra, ugyanezt értelmesebb dolgokra is lehetett volna használni. az én szememben egykutya. számítási kapacitást és áramot égetünk valami olyasmire aminek az eredménye vitatható, vagy legalábbis nem triviális belátni hogy miért jó. ebben a megközelítésben pontosan ugyanolyan a kettő.

    viszont azt meg tessék már végre belátni hogy ha az egyik létjogosultságát elfogadjuk az automatikusan hozza a másikat is. ezt nem belátni szerintem már konkrétan egy szegénységi bizonyitvánnyal ér fel. a különbség MAXIMUM annyi hogy az egyik vagy a másik oldalra húzol.

    * nyilván most nem az ipartelep méretű bányászfarmokra gondolok keleten hanem azokra a kis kaliberű, "civilben" működő rigekre 3-50 kártyával.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák