Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz uki #24 üzenetére

    Erre asszem a saját környezeted konkrét mérése nélkül nem lehet elégséges választ adni. Asustorból volt nálam hasonlóan erős, szintén négymagos Bay Trail, ilyen video+másolás terheléssel azt sem tudtam megakasztani. Persze, RAID0 és 1 tömböt használtam, nem AES titkosítottam, kamera sem volt rákötve (bár az tudtommal minden komolyabb márkánál jól optimalizált), virtualizációba se mentem bele túl mélyen (egy pendrive-ről futtattam linuxot, az látszólag elég stabil volt).

    Nekem házi használatra tuti elég lenne a kétmagos Bay Trail, mert egyrészt egyelőre lassú az internetem, ezért a távolról fontos adataim úgyis felhőben maradnának, másrészt legfeljebb 6-7 eszközt kellene kiszolgálni, amiből 1-2-nél több sosem streamelne egyszerre. Egyelőre még a tévék és rajta lejátszók kérdése nyitott, mert amilyen szerencsém nekem van, tuti, hogy mire belevernék 100-200k forintot és egy csomó órát, addigra pont bejönne a Netflix vagy valami hasonló, ami fölöslegessé tenné az egész erőfeszítéseimet.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák