Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsopa

    tag

    válasz AxBattler #384 üzenetére

    Az Arma3-at nagyon elcseszték. Vagy 3 éves játék legalább... 3 év alatt, kb 6 féle top VGA-val (gtx680oc, gtx780oc, gtx780TIoc, R9290Xoc, gtx980oc, gtx980TIoc, gtx1080oc... mind kimaxolva tuninggal... mire a 1080TI gamingot megvettem addigra már unistalláltam a játékot, feladtam...) fullhd-ben próbálkoztam vele (I7 4930k-val is ami ugyebár 6 magos, és az utóbi években I7 4790k-val ami megintcsak nem gyenge proci bár 4 magos), és ugyanazt a lag-hegyet kaptam... max beállításokkal (ismétlem csak fullhd-ben), kb 20 fps-el megy a játék... (olyan konfigon, amin pl egy AC Unity fullhd maxgrafika, max élsimításokkal 60-80 fps-el tökéletesen megy) hogy ez CPU szál igény vagy más nem tudom. Nem hinném, hogy pusztán CPU igény lenne, és ha mégis, akkor egyáltalán minek ekkora cpu igény egy játéknak? (főleg ilyen réginek még most is) Inkább csak az ott a baj szerintem, hogy egyszerűen elbarmolták, ahogy mondani szokták, opitmalizálatlan... Node ennyire? Ez nem simán bugos, hanem az egész játék maga a bug.... Egyébként Hasonló a Metro is, hiába az újabb erősebb vas... ugyanúgy marad stabilan egy lag hegy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák