Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Abu85 #387 üzenetére

    Abu, kritika mindig fog érni titeket a felhozatallal szemben, én amiatt nem is érzek semmi problémát, hiszen ahány játék, annyi eredmény. Nekem inkább a módszertani lyukak szúrnak szemet és az alaposság, hitelesség és relevancia hiánya. Milyen már egy teszt, amire előre kell közölni, hogy az eredmények nem összevethetőek egymással? Nem a tesztet kell átdolgozni, hanem a ph-ban kell rendet tenni. És gagyinak hathat itt az egyik fórumtársunk (sry, nem emlékszem, ki tanácsolta) megoldása, de komolyan: vegyétek meg (igen: drága), adjátok el, vagy sorsoljátok ki (igen: veszteség) a tesztelt cuccokat és maradjatok hitelesek. Ezt hívják haszonáldozati költségnek. Ha nem gondoljátok komolyan ezt a balhét, akkor ki kell szállni. Hiszen nem gondoljátok komolyan. Iconnal szemben semmi ellenérzésem nincs (komolyan nincs), de a PH komolyan gondolta, hogy egy elsőtesztes embernek ad ki egy ekkora feladatot és ráadásul ilyen hibákkal dobjátok ki élesbe? Azt a tesztet, amilyenre már jó ideje vár a ph olvasótábora? Mintha szándékosan akarnátok leírni magatokat mert valamelyikőtök (valami fejes, aki asszem már nem oda való) csak a kiadásokat látja a könyvelőnél, de a szerzet hasznot nem, ezért semmiféle anyagi és/vagy szevezési áldozatra nem hajlandó. Ha pedig a fejes nem szól ebbe, akkor rátok férne egy kolléga, aki nem a szakmával, hanem a közösségi arcotokkal és a hiteletekkel foglalkozik.

    A cikk kiadása nem csak tesztelői, újságírói, de cégpolitikai és menedzsment baki is egyben. Én olvasni foglak titeket továbbra is, nekem sokat jelent a PH, éppen ezért is vagyok veletek őszinte.

    szerk.: Mo 1. számú hardverportálja csak meg tudja oldani valahogy a tesztelendő cuccok beszerzését és költségént leírását/eladását/sorsolását úgy, hogy anyagilag sem lesz végtelennek tűnő összeg az eredő és még a hiteleteket sem rontjátok le + marketingben is segít. Nem vagytok olyan picik, hogy ezt valaki ne lenne képes kifundálni rendesen a stábban.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák