Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz atike #81 üzenetére

    Van aki annyira ragaszkodik egy régi készülékhez, hogy képes 2-3x is akkut cserélni benne mire lecseréli a készüléket.
    Persze az oprendszer elavulása és az appok kompatibilitása erősen kérdőjeles egy 6 éves készüléknél.

  • balazs1022

    őstag

    válasz atike #81 üzenetére

    Oppo Find 7-em. Anno Black Friday-kor rendeltem, akkor ajándék volt + 1 akksi. Az még most is a dobozában van. (Most legutóbb voltunk kirándulni, 3 óra oda-vissza gps-sel, meg fotóztam is. Estére 15% maradt benne)
    Gyárilag sem volt túl izmos az akku (3000 mah). Vagyis 6 éve még nagy szám volt. Most már édes kevés, ha valamibe ekkorát raknak.
    Igazából tényleg nem tudok rá panaszkodni. Kezdetben voltak összeütközéseink, de custom rom-mal minden orvosolva lett.
    Egyszerűen teszi a dolgát. :)
    De ha most kéne váltani akkor ez a Poco X3 lenne a befutó :D

    #80hroberto: Tudom, tudom... De az a durva, hogy még mindig iszonyat gyorsan működik. Pl az asszony huawei-jét nem azért cseréltük le mert elromlott, hanem kegyetlen rossz használni. (egyébként Mi Note 10 Lite lett helyette) Minden akadt, soká nyílt meg, várni kellett. És szoftveresen csinálhatsz vele bármit, nem lesz jobb. Vagy mondok egy hasonló példát:
    Az enyém pár hónapig parkolópályán volt mert összetörtem a kijelzőt.
    Amíg nem jött meg a másik kijelző Aliról, addig egy LG G3-at használtam (kölcsön kaptam). Arra is raktam custom Rom-t (asszem Lineage-t), és az új szofttal is használhatatlanul lassú volt.
    Meg az IPS is nagyon bejön. Főleg, hogy itt van mellette az említett Note 10Lite, ami Amoled. Szóval ez az X3 jó kombó lett. Talán ha jövőre megkapja még az 5G-t még jobb lesz. :))

    Szóval hiába áhítozom másikra, ez még maradni akar :DDD

    #84instantwater:
    Nem hivatalos forrásból a legújabb oprendszer is beszerezhető. Eddig még minden app műxik. Akksiből még ez első van benne. :) 6 év után is kopásmentes a telefon :)

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

  • balazs1022

    őstag

    válasz atike #92 üzenetére

    A gyári Color OS az Lolipop-ig jutott. E fölött már mókolni kellett.
    De nem volt nehéz, mert a gyártó támogatta a root-ot. Tehát ha nyitva volt a build akkor is garanciás maradt. :)
    Úgy tudom xiaomi-nál várni kell pár hónapot a root jogokhoz. Ez most is így van?
    Jelenleg 7.1.2 van rajta. De volt már rajta 9-es is (Jelenleg van 10-es is - Lineage OS 17). Azért tettem vissza a régebbit, mert ott tökéletesen működik a kamerában a RAW mentés és Záridőállítás egyszerre. (Egyébként 87 sec-es záridő a max, amit be lehet állítani :DD ). Nekem a kamera fontosabb mint egy verzió szám.

    Most direkt lefotóztam. Így néz ki 6 évesen:

    De mondom én. Hiába szeretném lecserélni, még bőven van benne :))

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák